Telefon bağlantısı uygulaması Bluetooth'u görnüyor

vsn

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
.
Merhaba, bilgisayarımda Bluetooth olmasına rağmen telefon bağlatısı uygulaması bilgisayarımda Bluetooth olmadığını söylüyor ancak ben telefonumu, kulaklığımı ve DualShock'umu Bluetooth ile kullanıyorum. Hatta dediğim gibi telefonumu bilgisayarıma dinamik kilit özelliği için Bluetooth ile bağlıyorum ama yine de görseldeki uyarı yüzünden telefon bağlantısı uygulamasından bağlantı yapamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Not: Anakart üzerinde Bluetooth yok, Bluetooth dongle kullanıyorum.

1695977348314.png

Merhaba, bilgisayarımda Bluetooth olmasına rağmen telefon bağlatısı uygulaması bilgisayarımda Bluetooth olmadığını söylüyor ancak ben telefonumu, kulaklığımı ve DualShock'umu Bluetooth ile kullanıyorum. Hatta dediğim gibi telefonumu bilgisayarıma dinamik kilit özelliği için Bluetooth ile bağlıyorum ama yine de görseldeki uyarı yüzünden telefon bağlantısı uygulamasından bağlantı yapamıyorum. Yardımcı olabilir misiniz?
Not: Anakart üzerinde Bluetooth yok, Bluetooth dongle kullanıyorum.

Eki Görüntüle 1960880

Aynı sorun bende de var çözümü bulabildiniz mi?

Uygulamayı silip yeniden yüklemek işe yarayabilir, bluetooth cihazını aygıt yöneticisinden kaldırıp tekrar eklemek de çözebilir gibi.

Siz harici Bluetooth cihazı ile mi kullanıyorsunuz?

Hayır, hatta bende Bluetooth kartımın antenleri takılı olmadığı için çekmiyor gibi bir şey, üstelik Windows 10 olduğu için iPhone bağlayamıyorum, Windows 11 bilgisayarımda da kablosuz yok.

Genelde bu işlemler kayıtları vs. Olması gerektiği gibi oluşturduğu için düzelme ihtimali var. Eğer olmuyorsa bilemiyorum. PCI üzerinden takılan Bluetooth istiyor da olabilir.

Geri
Yukarı