Telefon, bilgisayar için Bluetooth adaptörü olarak kullanılabilir mi?

Proyey123YT

Centipat
Daha fazla  
Kontrolcümü PC'ye kabloyla bağlayınca sürekli oyun sırasında bağlantı kopuyor ve çıkartıp tekrar takmadan düzelmiyor. Bunu düzeltmeye çalıştım ancak maalesef başaramadım. Bende Bluetooth'la denemek istedim ama bilgisayarımda Bluetooth adaptörü yok. Acaba telefonumu PC için Bluetooth adaptörü olarak kullanmanın yolu var mıdır?

Kontrolcümü PC'ye kabloyla bağlayınca sürekli oyun sırasında bağlantı kopuyor ve çıkartıp tekrar takmadan düzelmiyor. Bunu düzeltmeye çalıştım ancak maalesef başaramadım. Bende Bluetooth'la denemek istedim ama bilgisayarımda Bluetooth adaptörü yok. Acaba telefonumu PC için Bluetooth adaptörü olarak kullanmanın yolu var mıdır?
Merhaba, ben bunu kulaklık için yapmıştım ama çok gecikme oluyordu. Bazen hiç ses gelmiyordu. Yine en iyisi kablo. Bu arada kontrolcünün sürücülerini kurun, güncelleyin.

Dediğiniz olayda bilgisayarın bir sürücü ile iletişim kurması için telefonunuzdaki Bluetooth modülünün bir bilgisayar için sürücüsü olması gerekir. Açıkçası bu mümkün değil. Fakat şu şekilde sorununuza çözüm sağlayabilirsiniz.

''SoundWire'' uygulaması ile telefonunuzu bilgisayarınızın hoparlörü olarak kullanabilirsin. Telefonunuza bluetooth cihazınızı bağlayarak isteğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Telefon ve bilgisayar kalitenize göre gecikmeler olacaktır.

Geri
Yukarı