Telefon Bilgisayardaki İnternete Bağlı Fakat İnternet Açılmıyor

DarKReFLex

Hectopat
Daha fazla  
Masaüstü bilgisayarımdaki interneti Hotspot türevi tüm programlarla deneme rağmen telefonumda kullanamıyorum. Hotspot inteneti kurduktan sonra telefon bağlanıyor fakat internet acılmıyor. Ne yaptıysam çözemedim. Yardım eden birilerini cıkacağını umut ediyor ve cevaplar için şimdiden teşekkür ediyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Modeminizde Wİ-Fİ özelliği yok ve siz bilgisayarınızdan kablosuz paylaşım yapmaya çalışıyorsunuz galiba yapıyorsunuz fakat telefon internete bağlanamıyor değil mi?

Modeminizde Wİ-Fİ özelliği yok ve siz bilgisayarınızdan kablosuz paylaşım yapmaya çalışıyorsunuz galiba yapıyorsunuz fakat telefon internete bağlanamıyor değil mi?
+1 Bu şekilde yapmaya çalışıyor.
Ancak bu mümkün değil tabii modeminde wifi özelliği olmadığı için. Şuanlık Sadece kablo ile Reverse-Tethering yaparak bağlayabilirsin gibi gözüküyor.

Siz yanlış anlamışsınız galiba komşu ile birlikte ortak kullanıyoruz interneti ve wifi adaptör ile kullanıyorum bunu bir şekilde eve yayamaz mıyım? Telefon çekmiyor modemi.

Siz yanlış anlamışsınız galiba komşu ile birlikte ortak kullanıyoruz interneti ve wifi adaptör ile kullanıyorum bunu bir şekilde eve yayamaz mıyım? Telefon çekmiyor modemi.
Fazla bir modemle Access Point işlemi yaparsanız işinize yarar ama tam olarak nasıl yapacaksınız onu düşünüyorum. Çünkü normal kablolu modem yok ortada. Kullandığınız Connectify gibi bir yazılım ile modemi verici olarak kullanmanızı en son nokta olarak görüyorum ama bir araştırayım size geri döneyim gereksiz yere umut vermeyeyim.

Fazla bir modemle Access Point işlemi yaparsanız işinize yarar ama tam olarak nasıl yapacaksınız onu düşünüyorum. Çünkü normal kablolu modem yok ortada. Kullandığınız Connectify gibi bir yazılım ile modemi verici olarak kullanmanızı en son nokta olarak görüyorum ama bir araştırayım size geri döneyim gereksiz yere umut vermeyeyim.

Öncelikle ilginizden dolayı teşekkür ederim.Durumu şöyle izah edeyim modem benim evimde değil.Komşumuzla ortak kullanıyoruz ve modem onların evinde sorun şuradaki ben wireless adaptör ile bağlantı kurmaktayım.Wireless adaptör ile bilgisayara aldığım interneti geri ev içi dağıta bilir miyim böyle bir olanak var mı?Tüm hot spot programlarını kullandım hot spot ağ kuruluyor evet telefondan bağlanıyor fakat internete girmiyor sanırsam mantıksız bir şey ama bir sormak istedim.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı