Telefon çözünürlüğü nasıl düşürülür?

Miresdal

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar. Benim telefonum Redmi Note 11 SE model olan bir telefon ve telefonumun desteklediği çözünürlük 1080X2400. ben bunu düşürmek istiyorum çünkü bazı oyunlarda ekran küçülüyor ve bu kötü bir durum oluyor. Bunu nasıl yapabilirim? Kendi ayarlarında değiştiremiyorum. Rootsuz telefon ama yurt dışı IMEI atıldı telefona hatırlatma.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba arkadaşlar. Benim telefonum Redmi Note 11 SE model olan bir telefon ve telefonumun desteklediği çözünürlük 1080X2400. ben bunu düşürmek istiyorum çünkü bazı oyunlarda ekran küçülüyor ve bu kötü bir durum oluyor. Bunu nasıl yapabilirim? Kendi ayarlarında değiştiremiyorum. Rootsuz telefon ama yurt dışı IMEI atıldı telefona hatırlatma.
Onun yerine o oyunlara tam ekran izni verip deneyin.

Geliştirici seçeneklerinden en küçük genişlikten dpi ayarını yavaş yavaş küçülterek dene bi anda yüksek sayı düşürme ekranın kayar düzeltmen zorlaşır. 5 10 20 arasında küçülterek deneme yap

Ayarlara gir arama yerine tam ekran modu yaz ordan istediğin şeye izin ver.
Tam Ekran Modu yok hocam .(

Geliştirici seçeneklerinden en küçük genişlikten dpi ayarını yavaş yavaş küçülterek dene bi anda yüksek sayı düşürme ekranın kayar düzeltmen zorlaşır. 5 10 20 arasında küçülterek deneme yap
Denedim fark yok hocam aynı oluyor. 410 normal dpi 360 a kadar denedim bir farkı olmadı .(

Son düzenleme:
Ayarları yaptıktan sonra oyunu kapatın tekrar girin olması lazım chrome da bile denedim sekmeler üste kaydı pc gibi oldu telefon
Evet Chrome da falan oluyor da oyunda bir fark olmadı telefonun özellikler iyi ama çözünürlük çok yüksek olunca kasıyor gibi gösteriyor saçma bir durum

Geri
Yukarı