Telefon ekranını PC'ye yansıtma

Orhan YILDIZ 27

Centipat
PC Telefona yansıtma veya uzaktan telefon ile PC kontrol etme işlemini Chrome ile uyguluyorum. Gayet memnunun Bu konuda daha önce kocular açılmış. Şimdi isteğim Telefonu PC'ye yansıtma. Bu aşamada çökmek üzere olan Laptop'umun kaldırmadığı oyunları Telefonun donanımı ile telefondan oynayıp PC Ekranında görmek istiyorum.
Bluestack gibi bilgisayarda mobil oyunları oynamanıza imkan veren programlar bana göre değil. Laptop ile o programa giriş yapamıyorum bile.
Bu konuda tecrübesi olanlar ve varsa tavsiyede bulunmak isteyenler, tavsiyelerinizi bekliyorum.

Mobizen uygulaması işinizi görebilir sanırım.
45 Dk oldu mobizen ile bağlanamadım. Bir şeyler hep eksik çıkıyor daha stabil ve reklamsız bir program var mıdır?
Kablolu bağlantı olmadan yapabiliyor isek daha hoş olur. Bir çok program var fakat hep USB kablosu ile aktarım sağlıyor.
1595779208577.png

Vsyor ile telefonumu bilgisayara yansıttım ve kontrol ettim, lakin programın ücretsiz versiyonu çokta kullanışlı değil. 10 dakikada bir bağlantıyı kesip, tekrar bağlanmamızı istiyor ve görüntü kalitesi kötü. Kablo ile bağlanmamız gerekiyor. Ücretli versiyonunda görüntü kalitesi iyi.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Başka bir alternatif olarak, bilgisayara veya USB belleğinize Android kurabilirsiniz.
Benim tavsiyem bilgisayara Android kurmak yerine USB belleği kurmanız. İlk önce orada test edin, beğenirseniz bilgisayara kurun.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Leptob'umun 5 yıl önce aldım.

Modeli Toshiba Satellite C50D-B-127

Hard diskim darbeden dolayı biraz hasarlı. Aşırı yavaş yakında iyibir masa üstü düzeceğim. Oyunları doğru dürüst oynayamıyorum. Can sıkıntısından Xiaomi Not7 telefonumdan oyun oynayıp Pc ekranına bağlar mıyım diyorum. Telefonum her ekipmanı ile leptobumdan daha iyi. Dolayısı ile leptoba android kursam bile iyi bir oyunu verimli çalıştıramaya bilirim.
Bu konuda bilgisi olan arkadaşlarda tavsiye bekliyorumi.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı