Telefon evde şarj olmuyor

SwishTTT

Hectopat
Yer
Karolinska University Hospital, Solna, İsveç
Daha fazla  
İyi günler. Dün aldığım telefon şarja taktım şarj bir türlü olmadı. Ben de hemen aldığım yere götürdüm, Teknosa'ya, adam taktı ve şarj olmaya başladı. Eve geldim şarj etmeyen fiş şarj etmeye başladı. Bu sorun neden olmuş olabilir? içime bir süphe düştü yanıtlarsanız sevinirim.

İyi günler. Dün aldığım telefon şarja taktım şarj bir türlü olmadı. Ben de hemen aldığım yere götürdüm, Teknosa'ya, adam taktı ve şarj olmaya başladı. Eve geldim şarj etmeyen fiş şarj etmeye başladı. Bu sorun neden olmuş olabilir? içime bir süphe düştü yanıtlarsanız sevinirim.
İlk önce hayırlı olsun, bence bir telefoncuya göster derim.

Ne gibi bir şüphe düşmüş olabilir ki
Hocam belki şarj yeri bozuldu falan diye.

İyi günler. Dün aldığım telefon şarja taktım şarj bir türlü olmadı. Ben de hemen aldığım yere götürdüm, Teknosa'ya, adam taktı ve şarj olmaya başladı. Eve geldim şarj etmeyen fiş şarj etmeye başladı. Bu sorun neden olmuş olabilir? İçime bir süphe düştü yanıtlarsanız sevinirim.

Taktığın anda evde elektrik olmayabilir.

Tamam işte biz nereden bilelim ki? Git garantiye ya da telefoncuya götür bir baksınlar. Ve neden tersliyorsun ki ona merak ettim?
Telefoncuya götür dedin için söyledim terslemedim. Belki burada birinin başına gelmiştir. Anlayan vardır diye soruyorum. Zaten forumda bilmeyen veya bilinmeyecek bir şey olsa. Modlar onaylamaz konuyu.

Telefoncuya götür dedin için söyledim terslemedim. Belki burada birinin başına gelmiştir. Anlayan vardır diye soruyorum. Zaten forumda bilmeyen veya bilinmeyecek bir şey olsa. Modlar onaylamaz konuyu.
Tamam da onlar bir şey olsaydı yazardı sana, değil mi? Ayrıca kimsenin başına geleceğini sanmıyorum. Gelse şarj gidip geliyordur, o da soket değişmesi lazım.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı