Telefon fanı önerisi

HUNTEx

Centipat
Daha fazla  
Elime iPhone 7 geçecek. Bataryasını değiştirip fan alacağım bir süre idare etmesi için. 1000 TL bütçem var zaten telefon 1500 gereksiz harcama demeyin ileride aldığım telefonda da kullanacağım. iPhone 7 zaten küçük çok büyük bir fan olmazsa iyi olur. Ayrıca telefonun sağ ve sollarına takılan ateş dürbün tetikleri nasıl alınır mı?

En son gördüğümde Trendyol'da 300-500 TL arasında fanlar vardı beğendiğin ürünün Trendyol'da önce yorumlarına sonra da YouTube'da inceleme videolarına bakarak alabilirsin.

Elime iPhone 7 geçecek. Bataryasını değiştirip fan alacağım bir süre idare etmesi için. 1000 TL bütçem var zaten telefon 1500 gereksiz harcama demeyin ileride aldığım telefonda da kullanacağım. iPhone 7 zaten küçük çok büyük bir fan olmazsa iyi olur. Ayrıca telefonun sağ ve sollarına takılan ateş dürbün tetikleri nasıl alınır mı?

Bence bu yeterli olur.

Pek efektif sayılmaz; para israfından öteye gitmeyecek bir ürün.
Videoda görmüştüm iphone 7 ye fan taktığında sabit 40 fps veriyor diyordu ve kasmalar gözle görülecek şekilde azalmıştı.

Bence bu yeterli olur.
Araştıracağım. Peki telefonun sağ ve soluna takılan tetikler oluyor eldiven gibi parmaklıklarla birlikte, alınır mı?

Bence bu yeterli olur.
Şu nasıl Memo Dl10 Dijital Gösterge 2000mah Powerbankli Telefon SoÄutucu Fan Radyatör Siyah Fiyatı, Yorumları - Trendyol dl05 güzel diyorlar bu daha iyi olması lazım değil mi?

Son düzenleme:
Videoda görmüştüm iphone 7 ye fan taktığında sabit 40 fps veriyor diyordu ve kasmalar gözle görülecek şekilde azalmıştı.
Paylaşılan her iceriğe inanmayın; teorik olarak mümkün olsa da pratikte kullanışsız zira bu tür sözde soğuttuğu iddia edilen ürünlerin işlemci üzerindeki etkisi çok düşük; daha çok kasayı soğutmakta.

Paylaşılan her iceriğe inanmayın; teorik olarak mümkün olsa da pratikte kullanışsız zira bu tür sözde soğuttuğu iddia edilen ürünlerin işlemci üzerindeki etkisi çok düşük; daha çok kasayı soğutmakta.
O zaman 2. el param güvende ile bir şeyler bakayım. Aklıma kasayı delip direkt işlemciye koymak geliyor da nereye...

O zaman 2. el Param Güvende ile bir şeyler bakayım. Aklıma kasayı delip direkt işlemciye koymak geliyor da nereye...

Hahaha az once aklımdan geçti bir de termal macun sür tsam olsun.

YT de bazı telefon fanı incelme videolsarı vardı onlara bakabilirsiniz.

Hahaha az once aklımdan geçti bir de termal macun sür tsam olsun.

YT de bazı telefon fanı incelme videolsarı vardı onlara bakabilirsiniz.

Şunu aldım nasıl https://www.trendyol.com/memo/dl05-...cu-p-221698923/saticiya-sor?merchantId=834053 aslında 2. el alacaktım ama aralarında fiyat farkı çok yoktu hem 100 TL kuponum vardı. Yorumlarda Ne kadar iyi olduğu şansa bağlı diyorlardı. Adamın biri 2 tane almış ikisinin arasında baya fark varmış.

Geri
Yukarı