Telefon için arka plan önerisi

RMC Team

Hectopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci: Intel Core i5 - 760
Ekran Kartı: Asus GeForce GTX 220
Anakart: ASUS P7P55D-E LX
RAM: Patriot VIPER 1600MHz CL9 (8 + 8) 16GB
Kasa: Dark Racer Mavi LED
Mouse: Corsair Katar Pro Kablolu
Klavye: Gamenote KB487L
MousePad: Xrades 40x30
Kulaklık: Hadron HS312
İşlemtim Sistemi: Windows 10 64-Bit PRO
Telefonumun arka plan resmini değiştirmek istiyorum ama ne koyacağımı bulamadım önerilerinizi bekliyorum. Kilit ekranı ve ana ekran için ayrı ayrı önerebilirsiniz.

Sadelik açısından ben siyah tutuyorum. Kimisi şarja olumlu etkisi oluyor diyor kimisi alakası yok diyor.
Benimde depremden beri kilit ekranında siyah kurdele vardı. Her baktığımda kendimi depresyonda gibi hissettirdiği için değiştirmek istiyorum.

Telefonumun arka plan resmini değiştirmek istiyorum ama ne koyacağımı bulamadım önerilerinizi bekliyorum. Kilit ekranı ve ana ekran için ayrı ayrı önerebilirsiniz.

Minimalist duvar kâğıtlarına bakabilirsiniz bilgisayar ve Telefonda tercihim Minimalist duvar kâğıtlarıdır.

Attığım sitede ki duvar kâğıtlarına bakabilirsin her ayın başlarında bu tarz duvar kâğıtları paylaşıyorlar ayrıca telefonlarında stock duvar kâğıtlarını paylaşıyorlar gayet güzel duvar kâğıtları oluyor Google Drive'a yedekli oluyor ve kalite kaybı yaşamıyorsunuz.

Minimalist duvar kâğıtlarına bakabilirsiniz bilgisayar ve Telefonda tercihim Minimalist duvar kâğıtlarıdır.
Kesinlikle bende minimalist resimleri daha çok severim ama isteğimi bir türlü bulamıyorum.

Kesinlikle bende minimalist resimleri daha çok severim ama isteğimi bir türlü bulamıyorum.

Hocam bende bolca var fakat buraya atarken kalite kaybına uğruyor 89 tane duvar kâğıdım var G Drive'a yedeklemeyi düşünüyorum fakat internetim çok kötü internet paketimde bitmiş durumda yenilenince yüklerim etiketlerim sizi de.

Yeni konular

Geri
Yukarı