Telefon için oyun konsol seti alınır mı?

Kenntacho

Hectopat
Yer
Random.
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar.

Apex Legends'ın mobil versiyonunu oynamaktayım.

Internet üzerinde https://www.hepsiburada.com/jchf-68s-guncellenmis-surum-4in1-pubg-oyun-konsol-seti-klavye-mouse-baglayici-telefon-standli-4lu-set-p-HBCV00000BMO7B?magaza=ADİSTA şöyle bir konsol seti buldum.

Bu setten alıp kullanan veya benzerlerini kullanan varsa deneyimlerini paylaşabilir mi?

Ara sıra iş aralarında girip stres atmalık böyle bir şey almayı planlıyorum da.
Telefon nedir marka model.

Hazır olarak değil ama şöyle daha kaliteli bir şey düşünebilirsin. Hem 2 kat daha kaliteli hem de aynı fiyata. Telefon modelini bilmediğim için USB çoğaltıcı modeli değişiklik gösterebilir. Ama usb 3.0 destekleyen çoğaltıcılar her zaman tercihimdir:

Bu arada Rampage Klavyeden bende de var ve bence bu fiyata harika bir klavye diyebilirim. Mekanik olması da avantaj.

Telefon nedir marka model.
Samsung Note 20 hocam.

Hazır olarak değil ama şöyle daha kaliteli bir şey düşünebilirsin. Hem 2 kat daha kaliteli hem de aynı fiyata. Telefon modelini bilmediğim için USB çoğaltıcı modeli değişiklik gösterebilir. Ama usb 3.0 destekleyen çoğaltıcılar her zaman tercihimdir:

Bu arada Rampage Klavyeden bende de var ve bence bu fiyata harika bir klavye diyebilirim. Mekanik olması da avantaj.
Gönderdiklerinize baktım da, şimdi aklıma şey takıldı, herhangi bir klavye ve fareyi bu type-c çıkışlı aparata bağlayıp telefona bağladığımızda kullanabiliyor muyuz?

Eğer öyleyse elimde fazladan Asus Rog Claymore klavye ve Steelseries Rival 6 fare mevcut. Sadece çoklayıcı alsam işimi çözer mi?

Telefonum Samsung Note 20 hocam.

Ekleme: Birde bu oyun konsollarının Bluetooth olan versiyonları varmış, onlar sağlıklı mı sizce? Yoksa kablolu mu tercih etmeliyim?

Son düzenleme:
Samsung Note 20 hocam.

Gönderdiklerinize baktım da, şimdi aklıma şey takıldı, herhangi bir klavye ve fareyi bu type-c çıkışlı aparata bağlayıp telefona bağladığımızda kullanabiliyor muyuz?

Eğer öyleyse elimde fazladan Asus Rog Claymore klavye ve Steelseries Rival 6 fare mevcut. Sadece çoklayıcı alsam işimi çözer mi?

Telefonum Samsung Note 20 hocam.

Ekleme: Birde bu oyun konsollarının Bluetooth olan versiyonları varmış, onlar sağlıklı mı sizce? Yoksa kablolu mu tercih etmeliyim?
Öncelikle genelde özel yazılım gerektirmeyen tak çalıştır cihazların çoğunu yeni nesil Android telefonlar tanıyor. Özellikle Note serisi ben Note 2 kullanıyorken bile mouse ve klavye taktığımda kullanabiliyordum. Business serisi cihazla rolduğu için daha uyumlu oluyorlar.

Bence de önce nasıl olsa çoğaltıcı her türlü lazım, bir tane alıp denemeni öneririm. Ama mümkünse aynı anda şarj da olabilmesi adına kablosuz şarj özellikli bir stand alman. Daha uzun süre oyunun keyfini çıkarabilirsin.

Bluetooth cihazlarda daha çok gecikme yaşanıyor kablolulara nazaran. Teknik olarak rekabetçi bir oyun oynadığın için kablolu bağlantı sağlamak senin avantajına olur. Linkini attığım 100 liralık çoğaltıcıyı ben de kasamda kullanıyorum ve gayet stabil ve güzel çalışıyor.

Öncelikle genelde özel yazılım gerektirmeyen tak çalıştır cihazların çoğunu yeni nesil Android telefonlar tanıyor. Özellikle Note serisi ben Note 2 kullanıyorken bile mouse ve klavye taktığımda kullanabiliyordum. Business serisi cihazla rolduğu için daha uyumlu oluyorlar.

Bence de önce nasıl olsa çoğaltıcı her türlü lazım, bir tane alıp denemeni öneririm. Ama mümkünse aynı anda şarj da olabilmesi adına kablosuz şarj özellikli bir stand alman. Daha uzun süre oyunun keyfini çıkarabilirsin.

Bluetooth cihazlarda daha çok gecikme yaşanıyor kablolulara nazaran. Teknik olarak rekabetçi bir oyun oynadığın için kablolu bağlantı sağlamak senin avantajına olur. Linkini attığım 100 liralık çoğaltıcıyı ben de kasamda kullanıyorum ve gayet stabil ve güzel çalışıyor.
Ben bu çoğaltıcıyı birde Rampage klavyeyi alıp deneyeyim hocam.

Bluetooth 5.0 olanları var ise belki gecikme yaşanmaz diye düşünmüştüm, zaten amacım lig kasıp 1. sıralara oynamak değil, ara sıra vaktim olduğunda 1 2 el girip stres atmak. Birde kablo derdi çok olmaz diye düşünmüştüm.

Apex zaten çok şarj götürmüyor, 3-4 el oynasam %10 bilemedin %15 şarjımı yer en fazla çok problem değil.

Yardımlarınız için çok teşekkür ederim, şu ikisini alıp bir deneyeyim, kendi klavyem çok büyük gelecek her yere taşıyamam. 😄

@KafadanKontak

Hocam merhaba tekrardan, ben şimdi bu ürünleri sipariş verdimde aklıma şey takıldı.

Çoğaltıcının type-c çıkışını güç kaynağına, USB kısmından type-c dönüştürücüyle telefona, klavye ve fareyide USB'lere takıcaz değil mi?

Fare ve klavyenin çalışması için herhangi bir şey ayarlamamız gerekiyor mu?

Son düzenleme:
Cİhazın type-c çıkışını telefonuna takman yeterli. Sonrasında USB cihazlarını da usb girişlerine takacaksın. Telefonun gereken enerjiyi sağlayacak cihazlarının çalışması için. Ek bir güç kaynağına gerek yok.

Senin bahsettiğin şekilde yaptığında çalışmayacaktır.

Böyle bir şey işine yarayabilir. Dokunmatik ekranı taklit ederek PUBG gibi gamepad desteklemeyen oyunları oynamanı sağlar.

20230123_003424.jpg

Cİhazın type-c çıkışını telefonuna takman yeterli. Sonrasında USB cihazlarını da usb girişlerine takacaksın. Telefonun gereken enerjiyi sağlayacak cihazlarının çalışması için. Ek bir güç kaynağına gerek yok.

Anladım hocam, sadece telefona bağlamam yeterli, teşekkür ederim tekrardan.

Böyle bir şey işine yarayabilir. Dokunmatik ekranı taklit ederek PUBG gibi gamepad desteklemeyen oyunları oynamanı sağlar.

Eki Görüntüle 1641748
Biraz tuzlu hocam bu, şimdilik ilk seçeneği değerlendireceğim, çalışırsa 200TL'ye olayı çözeceğim. 😄

Ürünler geldi dediğiniz gibi yaptım, normal telefon arayüzünde çalışıyor fakat oyuna girdiğimde çalışmıyor, bunun bir çözümü var mı?

Ürünler geldi dediğiniz gibi yaptım, normal telefon arayüzünde çalışıyor fakat oyuna girdiğimde çalışmıyor, bunun bir çözümü var mı?

Son düzenleme:
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Galiba ekstra bir APP gerekiyor bunun için. Biraz videoları araştırmak gerek.

Yeni konular

Geri
Yukarı