Telefon için polimer güneş filtresi

Karabomba

Hectopat
Arkadaşlar merhaba, ben 30 gün boyunca her gün Marmara'da bir bölgede deniz analarının yoğunluğunu fotoğraflayıp rapor çıkarmam gerekiyor. Denizin altını fotoğraflamak için internette araştırma yaptım ve polimer güneş filtresi adında bir filtre olduğunu öğrendim. Soracağım şey bunu herhangi bir telefona uygulanabileceği hakkında. Android telefon kullanıyorum ve 30 günlük suyun altını fotoğraflamam lazım ve su çok yansıyor ve kamera suyun içini göremiyor. Bunun için önerdiğiniz teknikler veya taktikler var mı? Varsa önerilerinizi bekliyorum. Yok ise sorduğum soru hakkında bilgi edinmek istiyorum. Eğer böyle bir filtre var ise elimde tutarak bile filtre ederek fotoğrafını çeksem işime yarar. Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler...

Telefonu güzel bir şeffaf poşete koyun. Telefonu video formatına alın. Suyun altına daldırın. Sonrasında telefondaki videodan istediğiniz anların ekran görüntüsünü alın. Su altını fotoğraflamış olursunuz.

mantıklı hocam, bende öyle yaparım diye düşünmüştüm ama büyük ihtimal 30 gün denemenin sonunda bende telefonda boğulur tehlikeli iş :D ondan önce seçeneklerimi değerlendirmek istiyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı