Telefon IMEI süresi yenilenmedi

BatuHan999

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler. Bugün ocak ayının 7'sindeyiz. Elimde Redmi Note 11 Pro 5G var. 4-5 ay önce IMEI sürem dolmuştu ve hattımı göremiyordum. 4 aydır bekledim. 2024'e girdik fakat hattımı taktığımda hala göremiyorum. Bana SMS de gelmedi kullanım hakkınız yenilenmiştir vs gibisinden. Ne yapmam gerek, ne zaman yenilenecek? Bilgisi olan cevaplarsa sevinirim. Şimdiden teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Neden bilmiyorum fakat biraz sürebiliyor, kardeşime verdiğim telefonun daha bugün açılmış. Biraz bekleyin düzenli kontrol edin.

Güncel olarak bugün 30 Ocak. Ama halen ne SIM 1 ne de SIM 2 için süre gelmedi. Benim gibi hala telefonu açılmamış kişiler varsa yazabilirler.

Tekrardan dünyadan bildiriyorum. Telefonum açılmadı. BTK ile görüştük onlar verildiğini söyledi ama telefona hat taktığımda maalesef yine göremiyorum.

Son düzenleme:
Güncel olarak bugün 30 Ocak. Ama halen ne SIM 1 ne de SIM 2 için süre gelmedi. Benim gibi hala telefonu açılmamış kişiler varsa yazabilirler.

Tekrardan dünyadan bildiriyorum. Telefonum açılmadı. BTK ile görüştük onlar verildiğini söyledi ama telefona hat taktığımda maalesef yine göremiyorum.

Sorun çözüldü mü?

Geri
Yukarı