Çözüldü Telefon interneti kapalıyken WhatsApp Web nasıl kullanılır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

RegoslaX

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar merhabalar,

Bugün size bir sorum olacak. WhatsApp Web telefon internetim kapalıyken giremiyorum ama arkadaşlarım telefon interneti kapalıyken WhatsApp Web'i kullanabiliyor. Ben neden kullanamıyorum? Bunun için herhangi bir özelliği açmam mı gereklidir? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.

Çözüm
Kullanamazsınız. WhatsApp'ta çoklu cihaz desteği yok. İletişim WhatsApp sunucusu - WhatsApp yüklü telefonunuz - WhatsApp web transfer aracı - Web yüklü bilgisayar ve tersi olarak sağlanıyor. Telefonu bu hattan koparamazsınız. Telegram kullanabilirsiniz.
Dostlar merhabalar,

Bugün size bir sorum olacak. WhatsApp Web telefon internetim kapalıyken giremiyorum ama arkadaşlarım telefon interneti kapalıyken WhatsApp Web'i kullanabiliyor. Ben neden kullanamıyorum? Bunun için herhangi bir özelliği açmam mı gereklidir? Cevaplarınız için şimdiden teşekkürler.
Arkadaşının da kullanamaması gerekiyor.

Dostlar merhabalar,

Telefon interneti açıkken girerseniz telefon interneti kapandıktan sonra WhatsApp Web'de kalmaya devam eder. Mesaj gönderemez/alamazsınız.

WhatsApp Web, senkronize edildiği cep telefonu numarası kapalıysa veya interneti kapalıysa bilgisayarlarınızda ve tabletlerinizde çalışmaz. WhatsApp Web'in çalışması için, WhatsApp hesabınızın aktif olduğu telefonunuzun aktif bir internet bağlantısına sahip olması gerekir.

Kullanamazsınız. WhatsApp'ta çoklu cihaz desteği yok. İletişim WhatsApp sunucusu - WhatsApp yüklü telefonunuz - WhatsApp web transfer aracı - Web yüklü bilgisayar ve tersi olarak sağlanıyor. Telefonu bu hattan koparamazsınız. Telegram kullanabilirsiniz.

Artı -1 Eksi
Çözüm
İşte merak ettiğim yer orası.Kardeşi uzaktan eğitimde ve telefon numarası olarak arakadaşımın numarası kayıtlı.Oda 1kere WP Web den açıyor sonra internet kapatsada o mesajlara bilgisayardan ulaşıyor.
Yukarda belirttiğim gibi önceden açması gerekiyor ama internet kapandıktan sonra sadece eski mesajlara ulaşabilir.

Geri
Yukarı