Telefon kendi kendine alan kaplıyor

ARoolse

Hectopat
Merhabalar telefonumun depolama alanı ile ilgili ciddi sorunları var daha dün format attım ve hiçbir şey yüklemedim ancak cihaz 11 GB alan kaplıyor henüz yüklü uygulama bile yok fotoğraf yok hiçbir şey yok ama zamanla alan kaplıyor depolama durumuna bakınca bile bir şey kaplıyor gözükmüyor ama 11 GB alan dolu sorun ne olabilir?

Merhabalar telefonumun depolama alanı ile ilgili ciddi sorunları var daha dün format attım ve hiçbir şey yüklemedim ancak cihaz 11 GB alan kaplıyor henüz yüklü uygulama bile yok fotoğraf yok hiçbir şey yok ama zamanla alan kaplıyor depolama durumuna bakınca bile bir şey kaplıyor gözükmüyor ama 11 GB alan dolu sorun ne olabilir?

Some Android problems. Ben de J7 kullanırken hep böyle oluyordu. Çözümü yok herhalde.

Kardeşimde Grand Prime Plus var o da aynı problemde. Çözümü yok sanırım. Belki farklı ROM atılarak düzelebilir ancak çok bilgim yok.

Önbellekde veri olabilir ama bu kadar da fazla olamaz çözümünü bilmiyorum. Bende J7 kullanıyorum bir şey sildiğimde alan gelmiyor illa yeniden başlatmam lazım en iyisi iOS bana göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı