Telefon kendi kendine reklam açıyor

Ret5

Decapat
Daha fazla  
Başlıkta da belirttiğim gibi Instagram da gezerken veya başka uygulamalarda gezerken aniden kendi kendine reklam açıyor acaba virüs mü bulaştı bulaştıysa sıfırlamadan nasıl kurtulabilirim?

Kanka çözümü çok basit. Uygulamalara gir en alta in orda bi uygulama olacak ama isim veya resmi olmayacak sen orda anlarsın zaten ordan sil.

Hocam telefonu kullanış şeklinizi bir gözden geçirmeniz gerek bence. Telefonunuza kesinlikle virüs bulaşmış arkadaşların dediği gibi virüs taramasından geçirin.

BLOKK stop tracking me uygulamasını indir, bir süre reklam çıksın diye uğraş. Uygulamanın activity bölümüne bak, açık ara farkla engellenen uygulama ne ise ondan kaynaklanıyordur.

Virüs bulaşmış. Antivirüs ile tarayın. Nasıl virüs bulaşıyor anlamıyorum. Bende yıllardır hem Android hem de iOS kullandım 1 defa bile virüs bulaşmadı.

Hocam telefonu kullanış şeklinizi bir gözden geçirmeniz gerek bence. Telefonunuza kesinlikle virüs bulaşmış arkadaşların dediği gibi virüs taramasından geçirin.

Play Store ve Android oyun club ve tachiyomi(manga okuma uygulaması ama virüs yok diye biliyorum) bu üçünden birinden muhtemelen veya geçen yanlışlıkla kaçak film sitesinde bir şeye tıkladım o yüzden ( bir şey indirmedi ama) bulaşmış muhtemelen.

Virüs. Siz de Kaspersky indirin. 😂

Konu onaylanmadan aklıma geldi yükledim(ilk yazdığın için çözüm olarak da raporladım) halloldu ama Kaspersky sürekli açık duruyor önceden de yüklemiştim sildim şimdi de sildi virüsü yine silerim muhtemelen.
Cevap veren herkese teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı