Telefon kendi kendine işlem yapıyor

Tabii ki sorun olur. Telefon ayarlarından sıfırlama işlemi, yalnızca ayarlardaki ayarların varsayılana döndürülmesi ve yüklenen her programın silinmesi için vardır. Bir virüsü önleyebilecek kadar yeterli değil. Hard reset atmak sandığınız kadar zor bir işlem değil. Google'dan A23 için hard reset guidesine bakabilirsin.

Mesajınızı bekledim, mesaj gelmeyince ayarlardan sıfırladım şu an uygulama kurulumu yapıyor.
Tekrar dediğiniz "hard reset" atsam sorun olur mu ve nasıl atabileceğime dair kaynak atabilir misiniz?

Herhangi bir şey yok, @Kirmizi Rias hocamın cevabını bekliyorum.
Hard Reset atmak için kaynak arıyorum siz biliyor musunuz ? ( Telefonda kayıtlı maillerin şifresini biliyorum.) @TeknoHatimi

Bir video buldum işlemler doğru mu ? @TeknoHatimi , @Kirmizi Rias
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleme:
Herhangi bir şey yok, @Kirmizi Rias hocamın cevabını bekliyorum.
Hard Reset atmak için kaynak arıyorum siz biliyor musunuz? @TeknoHatimi

Bir video buldum işlemler doğru mu? @TeknoHatimi, @Kirmizi Rias
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam sizin zaten telefonunuz açık. Ayarlardan fabrika ayarlarına sıfırlayabilirisiniz. Ama bu telefonunuzdaki her şey siler. Google hesabınızın şifrsini unutmayın, telefondaki tüm verilerinizi başka bir cihaza veya karta aktarın.
Gerekli bilgiler burada mevcut;

Hocam sizin zaten telefonunuz açık. Ayarlardan fabrika ayarlarına sıfırlayabilirisiniz. Ama bu telefonunuzdaki her şey siler. Google hesabınızın şifrsini unutmayın, telefondaki tüm verilerinizi başka bir cihaza veya karta aktarın.
Gerekli bilgiler burada mevcut;

Galerimi bilgisayara aktardım ve zaten az önce normal fabrika ayarlarına sıfırlamıştım ancak hocam virüsler silinmez dedi. / Mail şifremi biliyorum.

Tabii ki sorun olur. Telefon ayarlarından sıfırlama işlemi, yalnızca ayarlardaki ayarların varsayılana döndürülmesi ve yüklenen her programın silinmesi için vardır. Bir virüsü önleyebilecek kadar yeterli değil. Hard reset atmak sandığınız kadar zor bir işlem değil. Google'dan A23 için hard reset guidesine bakabilirsin.
@TeknoHatimi

Galerimi bilgisayara aktardım ve zaten az önce normal fabrika ayarlarına sıfırlamıştım ancak hocam virüsler silinmez dedi.

@TeknoHatimi
Virüs olacağını zannetmiyorum. Ayrıca görseldeki sıfırlamayı yaptınız mı?

Dosya Ekleri

• 20230412_172143.jpg
    20230412_172143.jpg
    186,1 KB · Görüntüleme: 13
Virüs olacağını zannetmiyorum. Ayrıca görseldeki sıfırlamayı yaptınız mı?

Telefonda "fabrika ayarlarına dön" diye seçenek yok sadece sıfırlama var ve evet " fabrika ayarlarına sıfırla " yaptım.

Ayrıca eklemek isterim, telefonu belki günde 1 saat arama için kullanırım ve indirdiğim şey en fazla duvar kâğıdıdır.

Son düzenleme:
Hocam siz gizli devletin üyesi değilseniz, uluslararası öneminiz yoksa merak etmeyin kimse telefonunuza öyle bir virüs bulaştıramaz, bulaştırmaz.
Meraklanacak bir şey yok. Fabrika ayarlarına sıfırladıysanız yapacak başka bir şey yok, bir süre daha gözlemleyin. Eğer sorun devam ederse telefoncuya götürüp baktırın. Ekran kaynaklı bir problem zannediyorum.

Hocam siz gizli devletin üyesi değilseniz, uluslararası öneminiz yoksa merak etmeyin kimse telefonunuza öyle bir virüs bulaştıramaz, bulaştırmaz.
Meraklanacak bir şey yok. Fabrika ayarlarına sıfırladıysanız yapacak başka bir şey yok, bir süre daha gözlemleyin. Eğer sorun devam ederse telefoncuya götürüp baktırın. Ekran kaynaklı bir problem zannediyorum.

Kullanmaya devam ediyorum o halde.

Geri
Yukarı