Telefon kendi kendine yurt dışını arıyor

PoppySevdalısı

Hectopat
Yer
Manisa
Daha fazla  
Meslek
İddia Baronu
Ben bugün otururken Vodafone'den mesaj geldi yurt dışı ile yaptığınız görüşmelerin bedeli 100 TL diye. Baktığımda ise gece 4'te 00 200 lü bir numara ( Tunus) diğerinde (ise ST Bradley and Rose) aramışım hemen Vodafone bayiisine gittim. Bu numaraları aramadığımı söyledim. Faturada aramış gorünüyorsanız aramışsınızdır dediler. Fatura 15 Kasım'da gelecekmiş. O zamana kadar başka numaralar aranır mı diye korkuyorum sizce sebebi nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben bugün otururken Vodafone'den mesaj geldi yurt dışı ile yaptığınız görüşmelerin bedeli 100 TL diye. Baktığımda ise gece 4'te 00 200 lü bir numara ( Tunus) diğerinde (ise ST Bradley and Rose) aramışım hemen Vodafone bayiisine gittim. Bu numaraları aramadığımı söyledim. Faturada aramış gorünüyorsanız aramışsınızdır dediler. Fatura 15 Kasım'da gelecekmiş. O zamana kadar başka numaralar aranır mı diye korkuyorum sizce sebebi nedir?
Telefon modeli nedir? Kaç aydır kullanıyorsunuz? Gereksiz program yüklemekten kaçının.

Ama yedeklersem telefon kayıtları gitcek ben yurtdısına aramayı kapadım PC'ye baglayıp teli taradım Kaspersky mobile security ile taradım bir şey bulmadı ama ben 15'ine kadar bekleyip faturadan sonra halletmeyi düşünüyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Cihazı Download Mode'a alıp ROM atın. Virüsler sıfırlamayla gitmeyebilir. Kişileri de Google hesabınıza senkronize edin fakat uygulamaları etmeyin.

telefonum yeni rom atarsam garantiden çıkacak
gece telefon birdaha aradı kendi kendine ama yurtdişına kapalı olduğundan yapamadı bende jard reset attım bida tekrarlamamasını umuyorum

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı