Telefon klozete düştü, ne yapmalıyım?

Bana KVK tarafından verilen ücret ve sorunlar biraz düşündürdü. Sizce ekstra para almak içinmi yapıyorlar yoksa gerçekmi. Bilenler yazarsa. Şarj soketinde gram olsun sorun yoktu ama. Kasa kapağı vs düşündürdü ekstra olarak.

Konuyla ilgilenenleri düşündüklerimi etiketliyorum**

@Jack İşte

Dosya Ekleri

• Ekran görüntüsü 2023-11-29 214108.png
    Ekran görüntüsü 2023-11-29 214108.png
    28,4 KB · Görüntüleme: 24
Bana KVK tarafından verilen ücret ve sorunlar biraz düşündürdü. Sizce ekstra para almak içinmi yapıyorlar yoksa gerçekmi. Bilenler yazarsa. Şarj soketinde gram olsun sorun yoktu ama. Kasa kapağı vs düşündürdü ekstra olarak.

@Jack İşte
Hocam direkt kasa değiştirme işlemi yapılacak gibi geldi ama modele göre bu fiyat normal sanırsam tam modeli bilmiyorum o yüzden bir şey diyemem.

Bana KVK tarafından verilen ücret ve sorunlar biraz düşündürdü. Sizce ekstra para almak içinmi yapıyorlar yoksa gercek mi? Bilenler yazarsa. Şarj soketinde gram olsun sorun yoktu ama. Kasa kapağı vs düşündürdü ekstra olarak.

@Jack İşte

Normal fiyat değil, bir telefoncuya gidin onlara da sorun fiyatı.

İyi akşamlar, yaklaşık 15-20 dk önce bacağımdaki kinezyo bantlarını çıkarırken bacağımda olan acı ile telefon bacağımdan klozete düştü. Dik bir şekilde, şarj etme yeri altta olacak şekilde düştü. Hemen çıkardım, yaklaşık 3-4 sn. geçti. Hoparlörler ne durumda diye bakınca ses kötü geliyordu, bende YouTube üzerinden su çıkarma videoları açtım. 2-3 kere daha zamanında suya düşürmüştüm, dayanıklı olduğunu biliyorum. Eskidende suyu bu şekil YouTube'dan video açarak çıkarmıştım. Hoparlör sıkıntım geçti. İç tarafı bilmediğim için buraya yazma ihtiyacı duydum. Dediğim gibi 2-3 kez daha suya düşürdüm. Bir sıkıntı çıkmadı. Sizce pirince vs. yatırmalı mıyım?

Bize neden sordunuz ki hemen tamirciye gidin en sağlıklısını onlar söyler.

Bize neden sordunuz ki hemen tamirciye gidin en sağlıklısını onlar söyler.
Hocam sanki biraz geç kalmışsınız he? Üstelik bu forum yardımcı olmak için var en düşük maaliyet ile, tabii telefoncuya gitmesi daha iyi olur ancak ilk müdahale yapmak gerekiyordu, yapıldı da.

Yeni konular

Geri
Yukarı