Telefon kulaklığı ile PC'de ses kasılır mı?

osmannr

Hectopat
Kulak üstü bir şey almaya kalksam hem daha pahalı hem de kullanışı artık ağır gelmeye başladı. Ben de arayış içerisine girdim. JBL T110 telefon kulaklık ile PC de PUBG de ses kasabilir miyim? Yön tayini vs. sesleri düzgün veriyor mu PC'de tel kulaklığı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Mik. Sormuyorum zaten hocam sesi kasar miyiz harici mik alacagim zaten. Bana ses kalitesi onemli.
Zaten tel kulakligi kullaniliyorda kaliteli ses degil boyle oda icinde mi desem cok icten ses geliyor ucuz kulaklık diye mi acaba bilemedim o yuzden orijinal urundr aynisi olur mu yoksa kaliteli bir ses verim alir miyim?

Arkadaşlar çalışacağını söylüyor. Ben çalışmaz diye söylüyorum, deneyen biri olarak.
Sonuçta ilerde mikrofon lazım olur diyorum. Çevirici alman gerekli.

Arkadaşlar çalışacağını söylüyor. Ben çalışmaz diye söylüyorum, deneyen biri olarak.
Sonuçta ileride mikrofon lazım olur diyorum. Çevirici alman gerekli.

Hocam kullanıyorum mikrofon lazım değil. Bana ses kalitesi önemli. Kulak üstü ses kalitesi gibi olur mu derdim o.
Benim kullandığım ucuz kalitesiz bir kulaklık sesler böyle garip geliyor ince oda içinde imiş gibi mi desem saçma sapan yani. Kulak üstü yani Gaming kulaklığı gibi değil ses tok gelmiyor sesler.

Ses kasmayı soruyorsan evet, kasılır. CS:GO'da ucuz kulak içi kulaklık ile LEM rütbesinde oynuyordum ve sesler konusunda herhangi bir şikayetim yoktu. Ses kalitesi ise anakartının ses yongasına ve kulaklığına bağlı.

Kafa üstü kulaklık kullanamayan biri olarak yıllardır çeşit çeşit kulak içi kulaklıklarla CS:GO oynuyorum, rahatlıkla ses kasabiliyorum. E-sporcu seviyesinde oynamıyorsanız hiçbir eksiklik hissetmezsiniz.

Kafa üstü kulaklık kullanamayan biri olarak yıllardır çeşit çeşit kulak içi kulaklıklarla CS:GO oynuyorum, rahatlıkla ses kasabiliyorum. E-sporcu seviyesinde oynamıyorsanız hiçbir eksiklik hissetmezsiniz.

Tahminimce aradığım cevap buydu. JBL T110 düşünüyorum ama nasıl olur 150 TL civarına ne alınır başka.
Kulak içi olmasa da olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı