Telefon Kulaklığını PC'de Kullanmak

Hoaxer

Kilopat
Makaleler
3
Dostlar kasada 2 jak girişi var, biri mikrofon diğeri kulaklık. Evde bir sürü telefon kulaklığı var. Ben bunlardan birini sesi duymak için diğerini de ses iletmek için kullanabilir miyim? Bu telefon kulaklığını 2 çıkışa çeviren adaptörleri falan biliyorum da sadece böyle de kullanabilir miyim merak ettim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Ben de bundan bahsediyorum eğer böyle oluyorsa ben tamamım zaten. 1 kasaya 2 mikrofon takmakta bir sıkıntım yok. Gerçekten böyle çalışır mı?
Yanlış anlaşılmasın diye düzeltiyorum da yani sadece tek taktığımızda mı çalışır açıklarsanız çok sevinirim.
Bilen yok mu?
Sadece tek taktığınızda çalışır. 2 kulaklık birden takıp hem mikriofon hem kulaklık olsun derseniz çalışmayacaktır.
Sadece adaptör ile kullanabilirsiniz. Sizin dediğiniz gibi yaparsanız eğer çalışmayacaktır. Ancak tek olarak mikrofon girişine takarsanız mikrofon, kulaklık girişine takarsanız sadece kulaklık görevi görecektir.

Sadece adaptör ile kullanabilirsiniz. Sizin dediğiniz gibi yaparsanız eğer çalışmayacaktır. Ancak tek olarak mikrofon girişine takarsanız mikrofon, kulaklık girişine takarsanız sadece kulaklık görevi görecektir.
Ben de bundan bahsediyorum eğer böyle oluyorsa ben tamamım zaten. 1 kasaya 2 mikrofon takmakta bir sıkıntım yok. Gerçekten böyle çalışır mı?
Yanlış anlaşılmasın diye düzeltiyorum da yani sadece tek taktığımızda mı çalışır açıklarsanız çok sevinirim.
Bilen yok mu?

Son düzenleme:
Bilen yok mu?
Sadece tek taktığınızda çalışır. 2 kulaklık birden takıp hem mikriofon hem kulaklık olsun derseniz çalışmayacaktır.

Çözüm
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı