Telefon kutusuna yapıştırılan IMEI etiketinin bandının zayıf olması normal mi?

370335

Hectopat
Makaleler
1
Merhaba dostlar, ben biraz pimpirik bir kişiyim kutusunu aç kapa aç kapa en az 20 kere açıp kapatmışı mıdır içini durmadan kontrol ediyorum OKB olduğu için konu o değil aç kapa işlemi yaparken IMEI etiketi de kutunun üstünde bildiğiniz gibi kutuyu açarken kaparken bir anda IMEI etiketlerinden biri elime geldi. Bu durumda acaba iade ürün mü satıldı şüphesini aklıma getirdi. Acaba ben mi takıntı yapıyorum yoksa normal mi?

@Umut Nas

Son düzenleyen: Moderatör:
Giriş seviye telefonların kutuları pek sağlam olmuyor. Yapışkanları falan köşeden atabiliyor merak etmeyin normaldir o kadar aç kapa yaptıktan sonra. Eliniz terliyken falan ellediyseniz zamanla atmış olabilir yapışkanı.

Giriş seviye telefonların kutuları pek sağlam olmuyor. Yapışkanları falan köşeden atabiliyor merak etmeyin normaldir o kadar aç kapa yaptıktan sonra. Eliniz terliyken falan ellediyseniz zamanla atmış olabilir yapışkanı.

Zaten teşhisli olmasamda OKB hastasıyım en ufak olayı kafamda çok büyütebiliyorum forum halkının dediklerine inanıyorum normal olmama ihtimali yok ama değil mi cihazım a23.

Zaten teşhisli olmasamda OKB hastasıyım en ufak olayı kafamda çok büyütebiliyorum forum halkının dediklerine inanıyorum normal olmama ihtimali yok ama değil mi cihazım a 23.

Korkmanıza gerek yok A23 giriş seviye olduğu için marka bazı şeylerden kısmalı ki fiyatı uygun tutabilsin. A20 kutusunu gördüğümde bariz kalite farkını görmüştüm. Kutularda bile kalite fark ediyor segmente göre.

Yeni konular

Geri
Yukarı