Hepsiburada'da S23'ün fiyatının ucuz olması normal mi?

Daha fazla  
Selam,

Başlıktan da anlaşılacağı üzere S23 aldım fakat Hepsiburada üzerinden aldım ve satıcı da Hepsiburada idi. Perşembe akşamı 256 GB olan modelini 24399 lira gibi bir fiyata sipariş ettim pazartesi bana ulaşacağı yazıyor. Vatan, Samsung, Teknosa ve MediaMarkt gibi sitelerde şu anda fiyatı 29999 TL. Neden burada daha ucuz? İçime bir kurt düşmedi değil.

Samsung sitesinde 29999 TL'ye satılıyorsa 2. el telefondur.

Satıcı Hepsiburada ise sorun çıkmaz. Başka satıcıları bilmem satıcıya göre değişir.

Hepsiburada satıcısında da aynı şey çıktı.

Satıcı Hepsiburada ise sorun çıkmaz. Başka satıcıları bilmem satıcıya göre değişir.

Konuyu bulursam atacağım.

Hepsiburada satıcısında da aynı şey çıktı.

Konuyu bulursam atacağım.
Senin yerine atayım.

Arkadaşlar elbette her firma hakkında şikayetvar gibi siteleri aratırsanız mutlaka bir hatalarını görürsünüz ama bildiğim kadarıyla Trendyol'dan sonra Türkiye'nin en büyük alışveriş sitesinin kendisinin sattığı her ürün yamuk olsaydı zaten bu güne gelemezdi. Vatan, Mediamarkt, Teknosa gibi yerlerin elbette biliyorsunuz ki kira, çalışan, elektrik giderleri vs. var. Zaten hani bu yüzden internetten alışveriş popüler oldu çünkü mağazalardan daha ucuz... Biliyorsunuz umarım.

Hocam telefon çıktığından beri HB'de bir iki tık daha ucuz fiyatlar. Telefon çıktığında 25k iken HB'de 22-23k idi fiyatlar. Çıkar çıkmaz da aynı şekildeydi, aylardır takip ediyorum. Yorumları da okudum Hepsiburada satıcısından alanlardan bir şikayet göremedim.

İkinci el cihaz satacaklarını zannetmiyorum yani.

Hocam telefon çıktığından beri HB'de bir iki tık daha ucuz fiyatlar. Telefon çıktığında 25k iken HB'de 22-23K idi fiyatlar. Çıkar çıkmaz da aynı şekildeydi, aylardır takip ediyorum. Yorumları da okudum Hepsiburada satıcısından alanlardan bir şikayet göremedim.

İkinci el cihaz satacaklarını zannetmiyorum yani.

Yurt dışı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı