Telefon mu, bilgisayar mı?

Bende bir keresinde böyle bir şeyle karşı karşıya kaldım. Bilgisayarı seçip 2. el bir telefonla idare ettim. Ama benim bilgisayar hastalığım var. Siz kullanım amacınıza göre alınız.

Ben ara sıra oyun oynarım nba, fifa, pes, gta falan başka pek oynamam telefonum ise e72 değiştirmeliyim diyorum çünkü ekranı net değil dışarıda göremiyorum. Çinlilerin Türkiye'ye girişini bekleyip telefonu o zaman mı almalıyım karar veremedim çünkü diğer üreticiler Türkiye'yi keriz yerine koyuyorlar.

Bütçe nedir? PS4 alternatifini de ekleyebilirsiniz tercihler arasına.
PS4 istemiyorum gerek yok yani.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kullanım amacın neyse ona göre al derim. Bilgisayarın varsa 2 GB RAM'lı, 1 GB ekran kartlı falan hiç alma, telefon al.

Bütcene gore bir sistem toplayıp geri kalan paraya da telefon alabilirsin fakat boyle bir sansim yok dersen kullanım amacina gore al derim.

Kullanım amacın neyse ona göre al derim. Bilgisayarın varsa 2 GB RAM'lı, 1 GB ekran kartlı falan hiç alma, telefon al.

Bilgisayarın yaptığı işlerin sadece %10 gibi bir kısmını yapıyor telefonlar. Şimdi biri çıkıp diyecek "Eee telefonlar arama yapabiliyor." Cevap: Skype. Telefon mu bilgisayar mı dersen bilgisayar derim. 1200TL telefona verceğine ya APU sistem toplarsın yada İ3 GTX750'lili bir sistem toplarsın.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı