Telefon dinleniyor mu?

Arkadaşlar sosyal medyada insanlar aleyhine bir şey yazmam, birilerini tehdit etmem, benimle alıp veremediği olan insan yok öncelikle bunları söyleyim. Olaya gelince telefonum dün geceden beri arama yapınca yankılanma cızırtı sesi, durduk yere ısınma, Twitter da video izlerken sürekli videonun durması gibi garip şeyler yaşıyorum neredeyse eminim izlendiğine. Üst panelde herhangi bir mikrofon veya kamera açıldı uyarısı yok ama çok şüphelendim ne yapmalıyım nasıl anlarım sizce?

(Wi-Fi kapatınca neredeyse bütün sorunlar çözülüyor).

Antivirüs programları çok bir işe yaramaz bence gereksiz stres yapmışsınız.

Öneriniz nedir?

Hocam sanmıyorum ya hiç apk uygulama yok kurduğum uygulamalar da çok yaygın şeyler tedirgin oldum.

Galiba yedekleyip sıfırlayacağım sonradan yüklenen bütün uygulamaları sildim fakat sorun çözülmedi
Dostum önce sıfırla. Sorunun çözülmezse wifi modülü bile hataya sebep olabiliyordur. Cem Yılmaz'ın bir gösterisinde dediği gibi "CIA senin çekyatta yatan dayının fotoğrafını ne yapsın". :)

Aynı sorunu yaşıyorum arada. Babamla WhatsApp'dan görüntülü konuşurken iki tarafa da arada yankı sesleri geliyor. Bildiğim kadarıyla WP kullanıcıların bilgilerini gizliyor fakat pek bilgim yok. WP dışında normal rehberden aradığında da arada yankılanma sesleri geliyordu.

Arkadaşlar sosyal medyada insanlar aleyhine bir şey yazmam, birilerini tehdit etmem, benimle alıp veremediği olan insan yok öncelikle bunları söyleyim. Olaya gelince telefonum dün geceden beri arama yapınca yankılanma cızırtı sesi, durduk yere ısınma, Twitter da video izlerken sürekli videonun durması gibi garip şeyler yaşıyorum neredeyse eminim izlendiğine. Üst panelde herhangi bir mikrofon veya kamera açıldı uyarısı yok ama çok şüphelendim ne yapmalıyım nasıl anlarım sizce?

(Wi-Fi kapatınca neredeyse bütün sorunlar çözülüyor).
Hard reset at geç.

Geri
Yukarı