Telefon mu, tablet mi yoksa bilgisayar mı alınmalıdır?

• Konuyu başlatan Denji
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 14
  • Görüntüleme 5B
Yani PC alın desem, oynamak istediğiniz oyunları oynatabilecek bir PC toplayabilirsiniz belki 2500 TL gibi bir fiyata ama hem ikinci el almanız lâzım hem de ne kadar uzun ömürlü olur bilemem. Telefon alın desem, küçük bir ekranda oyun oynamak ve film izlemek ne kadar zevk verir orası tartışılır. Ben olsam galiba tablete yönelirdim.
Zaten PC de toplayamam ki.Bütçemi çok aşar istediğim oyunları oynatacak bir PC toplasam.
Yani PC alın desem, oynamak istediğiniz oyunları oynatabilecek bir PC toplayabilirsiniz belki 2500 TL gibi bir fiyata ama hem ikinci el almanız lâzım hem de ne kadar uzun ömürlü olur bilemem. Telefon alın desem, küçük bir ekranda oyun oynamak ve film izlemek ne kadar zevk verir orası tartışılır. Ben olsam galiba tablete yönelirdim.
Bütçemi 3000'e tamamlasam toplatabilir veya alabilir miyim beni 3-4 sene götürecek bir PC?
Bellki babamdan da 1000 lira falan destek alırım.

Zaten PC de toplayamam ki.Bütçemi çok aşar istediğim oyunları oynatacak bir PC toplasam.

Bütçemi 3000'e tamamlasam toplatabilir veya alabilir miyim beni 3-4 sene götürecek bir PC?
Bende onu diyorum işte. Elinizdeki 2500 TL gibi bir bütçeyle PC alınmaz yani alınamaz günümüz şartlarında. Bulunsa bile çok dandik olur ve işinizi görmez. Sanırım tablet sizin için daha iyi bir seçim olur.

Bende onu diyorum işte. Elinizdeki 2500 TL gibi bir bütçeyle PC alınmaz yani alınamaz günümüz şartlarında. Bulunsa bile çok dandik olur ve işinizi görmez. Sanırım tablet sizin için daha iyi bir seçim olur.
Telefona ne diyorsunuz peki?Tablet konusunu düşüneceğim.

Telefona ne diyorsunuz peki?Tablet konusunu düşüneceğim.
Telefon konusunda dediğim gibi, bu biraz sizin zevkinize kalmış bir durum. Yani küçük bir ekranda film izlemek veya oyun oynamak sizi tatmin edecek mi meselâ ? Ayrıca 2500 TL’ye iyi bir telefon bulmakta zor artık. Yani oyun performansı iyi bir telefon olması lâzım sizin için. Film izlemek istiyorum diyorsunuz meselâ. Ekran çözünürlüğü de iyi bir telefon olması gerekir. Dediğim gibi 2500 TL’ye bu özellikleri taşıyan telefon bulmakta biraz zor. Yinede karar sizin. Kullanım şekliniz ve alacağınız zevk konusunu tekrar gözden geçirip biraz araştırma yapın. Doğru kararı yine siz vereceksiniz.

Geri
Yukarı