Telefon nasıl bozulur?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

FKiziloglu

Hectopat
Yer
Ankara, Turkey
Daha fazla  
Evet arkadaşlar sorum bu bana değil başka bir arkadaşa lazım ama sosyalliği biraz az bende yardımcı olayım dedim. 2 sene aldı telefonu alalı ancak kırık çizik ve buglar var telefonda Samsung Galaxy Gio telefon bunu tamircinin kasten yapıldığını anlamayacağı şekilde nasıl bozarız garanti sıkıntı değil yeni telefon aldırmak istiyor parayı kendisi verecek ancak ailesi daha yeni diyorlar ne yapacağız yardım edin lütfen.

Evet arkadaşlar sorum bu bana değil başka bir arkadaşa lazım ama sosyalliği biraz az bende yardımcı olayım dedim.2 sene aldı telefonu alalı ancak kırık çizik ve buglar var telefonda Samsung Galaxy Gio telefon bunu tamircinin kasten yapıldığını anlamayacağı şekilde nasıl bozarız garanti sıkıntı değil yeni telefon aldırmak istiyo parayı kendisi vercek ancak ailesi daha yeni diyolar nabcaz yardım edin lütfen?
Kardeşim öncelikle bu soruyu sen soruyosun yani arkadaş markadaş bahane etme :D Cevaba gelirsek: telefona root at. (Framaroot) ile. Google play storeden system app remover programını indir ve programı açıp fazla abartmadan telefonun içine gömülü sistem programlarından birkaçını silerek telefonu arıza yaptırabilirsin. Telefoncu bile anlamaz.

Yere sertçe atsın araba çarptı üstünden geçti dersiniz olur biter. :)

Şarj girişine +5v yerine +15v uygula, vedalaşmadan çeker gider. :confused:

Telefonu babanın yanına koy ve annenin seni şikayet etmesini sağla. Baban kızıp kumanda yerine senin telefonu atınca da parçalanması için dua et. :)

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı