Telefon numaram ile başkası üzerine Snapchat hesabı açılmış

efew0

Decipat
Makaleler
2
Yer
Kocaeli
Snapchat hesabı açmak istedim. Hesabı oluştururken telefon numaramı yazdım ve bu numara kayıtlıdır gibi bir hata aldım. Dedim, "Galiba eski hesabım duruyor, neyse gidip şifresini değişip kullanayım". Ardından kod ile şifreyi değiştirdim ve hesaba girince hesabın bir başkası üzerine açılmış olduğunu gördüm. Yani, benim telefon numaram ile başkası üzerine bir Snapchat hesabı kayıtlıydı. Peki bu nasıl olabilir bana açar mısınız?

Snapchat hesabı açmak istedim. Hesabı oluştururken telefon numaramı yazdım ve bu numara kayıtlıdır gibi bir hata aldım. Dedim, "Galiba eski hesabım duruyor, neyse gidip şifresini değişip kullanayım". Ardından kod ile şifreyi değiştirdim ve hesaba girince hesabın bir başkası üzerine açılmış olduğunu gördüm. Yani, benim telefon numaram ile başkası üzerine bir Snapchat hesabı kayıtlıydı. Peki bu nasıl olabilir bana açar mısınız?

Destek e söyleyebilirsin kanıtlayabilirsen hesapdan silmek zorundalar.

Telefon numaranı eskiden kullanan kişinin hesabıdır. Birinin eski numarasını almışsındır yani.
Eskiden kullanılıp daha sonra boşa çıkan bir numaraya sahip olabilirsin.
O halde şuan hesapta boşta doğrumudur? Çünkü en son resim 2018'de çekilmiş. Ayrıca kadının kullanıcı ismi, önceden beni arayıp "(kişinin ismi) nasılsın?" gibi sordukları sorularda bulunan ile aynı isme sahip.

O halde şuan hesapta boşta doğrumudur? Çünkü en son resim 2018'de çekilmiş. Ayrıca kadının ismi, önceden beni arayıp sordukları kişi ile aynı isme sahip.
İsterseniz hesabın yeni sahibine ulaşıp devredebilirsiniz ama önermiyorum. Evet, hesap boştadır. Yanlış hatırlamıyorsam kapatılan hatlar 1 yıl sonra tekrar satışa açılıyor. Üzerindeki hizmetleri umursayan yok.

İsterseniz hesabın yeni sahibine ulaşıp devredebilirsiniz ama önermiyorum. Evet, hesap boştadır. Yanlış hatırlamıyorsam kapatılan hatlar 1 yıl sonra tekrar satışa açılıyor. Üzerindeki hizmetleri umursayan yok.
Eee, hocam peki aynı numaranın 2 kişide olma şansı nedir? Çünkü şuan biri hesabın şifresini değişmek için kod gönderip duruyor.

Eee, hocam peki aynı numaranın 2 kişide olma şansı nedir? Çünkü şu an biri hesabın şifresini değişmek için kod gönderip duruyor.

Aynı numara baz istasyonuna 1 kez bağlanabilir aynen PPPoE bağlantısı gibi. Hesabı kullanan kişide giriş yapılıktır ancak şimdi çıkış yapınca delirmiştir. Umusamamak lazım, hesabı çok seviyorsa 5 yıl içerisinde telefon numarasını güncelleseydi.

Hesabım çalındı diyordur şimdi millete.
Büyük ihtimal :D
Aynı numara baz istasyonuna 1 kez bağlanabilir aynen PPPoE bağlantısı gibi. Hesabı kullanan kişide giriş yapılıktır ancak şimdi çıkış yapınca delirmiştir. Umusamamak lazım, hesabı çok seviyorsa 5 yıl içerisinde telefon numarasını güncelleseydi.
Peki hocam kod gönderip bu kodu nasıl görüyorsa şifre değiştirip duruyor? Sabahtan beri salmıyor.

Geri
Yukarı