Telefon numarası kullanmadan Gmail hesabı açmak

CHEEZE

Zeptopat
Daha fazla  
Küçükken bir sürü Gmail hesabı açmıştım, bir süre sonra telefon numarası istemeye başladı. Telefon numarasını girdikten sonra "bu numara çok fazla defa kullanıldı" tarzında bir hata alıyorum. Ama benim Gmail hesabı açmam lazım. Ne yapmalıyım? Daha da kötüsü, hem kendi numaramı hem de evdekilerin numaralarını kullanmışım. Yani kimsenin numarasını da kullanamam artık.

Edit: YouTube kullanmam lazım, o yüzden Gmail zorunlu.

Küçükken bir sürü Gmail hesabı açmıştım, bir süre sonra telefon numarası istemeye başladı. Telefon numarasını girdikten sonra "bu numara çok fazla defa kullanıldı" tarzında bir hata alıyorum. Ama benim Gmail hesabı açmam lazım. Ne yapmalıyım? Daha da kötüsü, hem kendi numaramı hem de evdekilerin numaralarını kullanmışım. Yani kimsenin numarasını da kullanamam artık.

Edit: YouTube kullanmam lazım, o yüzden Gmail zorunlu.

Google Chrome'da gizli sekmede deneyin olmadı başka tarayıcılardan Gmail hesabı açın bu da olmazsa farklı cihazların gizli sekmelerinde deneyin bir şekilde telefon numarasına gerek duymadan açar.

Sherlock? Eskiden açtığım hesapların şifrelerini unuttum, küçükken açmıştım çünkü. Şuanki hesabımı da değiştirmek istiyorum, gereksiz bir sürü siteye kayıt oldum çünkü.
Değiştirmemeniz önerimdir, sonuçta bilmem kaç maille bazı önemli resmi yerlere kayıt olmuşsunuzdur. Bence diğer hesapları silin ana hesabınız kalsın. Spam geliyorsa da engelleyin.

VPN işe yaramaz 1 gün içinde düzelir genelde beklemeniz yeterli olacaktır.
Bir de bu Google tek IP adresi değil MAC adresi dahil birçok veriyi topluyor ondan dolayı tahminimce.
Verdiğiniz bilgiler için teşekkür ederim hocam, başka bir cihazla gizli sekmede deneyince oldu.
Google Chrome'da gizli sekmede deneyin olmadı başka tarayıcılardan Gmail hesabı açın bu da olmazsa farklı cihazların gizli sekmelerinde deneyin bir şekilde telefon numarasına gerek duymadan açar.
Size de teşekkür ederim.

Geri
Yukarı