Telefon numarasız Twitter'a kaydolunabilir mi?

yildizsavascisi

Centipat
Arkadaşlar basliktan da anlayacaginiz uzere Twitter'a epostayla kayit oldum ancak daha sonra benden telefon numarasi istedi ve ben telefon numarami yazmak istemiyorum. Rehberimdekilere herhangi bir bildirim gitmesini istemiyorum cunku.
Numarami yazmam icin bir sayfa cikiyor ve altta da bir kutucuk var rehberle ilgili bildirim gidip gitmemesi icin sanirim ama tam olarak anlayamadim.

Arkadaşlar basliktan da anlayacaginiz uzere Twitter'a epostayla kayit oldum ancak daha sonra benden telefon numarasi istedi ve ben telefon numarami yazmak istemiyorum. Rehberimdekilere herhangi bir bildirim gitmesini istemiyorum cunku.
Numarami yazmam icin bir sayfa cikiyor ve altta da bir kutucuk var rehberle ilgili bildirim gidip gitmemesi icin sanirim ama tam olarak anlayamadim.

Fake hesaplar var bir sürü, telefon numarası olmadan da kaydolunabilir.

Ayarlarda "bulunabilirlik ve kişiler" kısmı var o kısımdan "başkalarının seni telefon numaranla bulmasına izin ver" seçeneğini kapatırsan rehberinden birinin seni numaranla bulacağını sanmıyorum.

Ayarlar kismina giremiyorum cunku uygulamaya girer girmez telefon numarasini yazmam icin sayfa cikiyor. Altta da bir kutucuk var ama tam olarak ne oldugunu anlayamadim isaretleyip isaretlememek konusunda bildirim icin sanirim ama tam da emin olamadim.

Fake hesaplar var bir sürü, telefon numarası olmadan da kaydolunabilir.

Epostayla kayit oldum ancak daha sonra telefon numarasini da zorunlu olarak istedi.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ayarlar kismina giremiyorum cunku uygulamaya girer girmez telefon numarasini yazmam icin sayfa cikiyor. Altta da bir kutucuk var ama tam olarak ne oldugunu anlayamadim isaretleyip isaretlememek konusunda bildirim icin sanirim ama tam da emin olamadim.
Ekran görüntüsünü atma şansınız var mı o kısmın?

Dosya Ekleri

• IMG_20220510_154139.png
    IMG_20220510_154139.png
    172,2 KB · Görüntüleme: 69

Yeni konular

Geri
Yukarı