Telefon Önerisi (Discovery 2 - Lumia 925 Zenfone 5)

hangi telefon

• Lumia 925

Oy: 4 26,7%
  • Discovery 2

Oy: 0 0,0%
  • Zenfone 5

Oy: 11 73,3%

• Oy verenlerin toplamı
    15

aziz20142014

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba arkadaşlar bu 3 telefondan birini almak istiyorum.

İsteklerim şöyle Gayet sağlam olacak 2d ve 3d performansı kamerası iyi çeken vs vs.

GMD2 çok hoşuma giden bir telefon GM ve Androide güvenmiyorum telefonu uzun süreli kullanacağım bir yerden sonra androidler şişiyormuş.

Windows phone sevmezdim ama 8.1 ile gayet güzel olmuş o da gayet güzel telefon tabi GMD 2 ile dağlar kadar fark var ram piksel çözünürlük marketi vs.

GMD 2 Şarj sorunu ve Garantinin güvenilmez oldugu söylentileride biraz zenfone 5'e yöneltiyor.

Aklımdaki bu soruları cevaplayabilen?

Son düzenleyen: Moderatör:
Windows arayüzünü seviyorsan 925 öneririm ama Zenfone 5 mükemmel bir telefon.

Windowsu severim tabi android kadar rahat değilsin o ayrı birşey. Ama GMD 2 herşeyiyle katlıyor(dizayn,performans) zenfone 5'i neden , Zenfone 5 deniliyor anlayamadım bir türlü ondan dolayı listeye ekledim. O kadar kişi söylüyorlar bir bildikleri vardır demek.

Son düzenleyen: Moderatör:
Zenfone 5 , de güzel ancak kitkat güncellemesinden sonra şarjın orta kullanımda günü çıkaramadığıyla ilgili birçok kullanıcı şikayeti mevcut bunuda göz önünde bulundurması gerek.

Arkadaşlar merhaba k0nuyla ilgisi yok ama ASUS'dan gelen biligiye göre yoğun ilgi sonucu kısa zamanda tükenen ZenFone 6, Teknosa ve Vatan Bilgisayar'da şu anda satın alınabilir durumda. 5 inç kategorisindeki en iddialı modellerden biri olan ve yoğun ilgi gören ZenFone 5 de şu anda Teknosa, Hepsiburada ve Vatan Bilgisayar üzerinden satışa başladı. ASUS

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı