Zenfone 5 Lumia 925 kamera kıyaslaması

Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar az önce arkadaş telefon alacaktı ben Lumia 925 önerdim kamera için arkadaş Zenfone ile L925 arasında kaldı Vatan Bilgisayar da ikisine baktik Asus daha net ve güzel çekerken Lumia 925 daha sarı yani Zenfone 5 göre daha kötü resimler çekti benim bildiğim L925 daha iyi çekmesi gerekiyor, telefondan soğudum bi kamerası vardı oda iyi değil sizce hangisinin kamerası iyi?

Kamerayı bir kenara bırakın gerek özellik gerek kalite bakımından Zenfone almalısınız. 1 gb ram olan telefon almayın artık. Kamera yönünden Zenfone 6 bakabilirsiniz.

Ram önemli değil kamera olarak soruyorum.

İkisiniz kamera karşılaştırmasını bulamadım ama mağazada Zenfone 5 Lumia 925 den daha iyi çekiyordu.

Telefonlarin ekranlarinda farklilik olabilir. Mesela amoled ekranda muhtesem gorunen bir resim pcye atildiginda renklerin o kadar da guzel olmadigini fark edersiniz. Ozellikle Samsung cihazlarda gorebilirsiniz bunu.

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı