Telefon şarj aleti her telefonda çalışmıyor

Zenoxx

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba öncelikle elimde bir telefon var. Bu telefonun şarj aletini prize takıp ucunuda telefona bağladığımda telefon şarj oluyor olarak gözüküyor ama bir dolum sağlanamıyor ama aynı şekilde USB kablosunu çıkarıp bilgisayara takınca telefon yavaş bir şekilde şarj oluyor. Ama daha tuhaf olanı şarj aleti benim telefonumda bir sıkıntı olmadan çalışırken, bu sorun annemın telefonunda oluyor ve şunu da söyleyim benım telefonumun şarj aleti benım cıhazımı çalıştırırıken annemın telefonunu çalıştırmıyor. Annemın cıhazının ısmı M30s sorun nedır? Burada acaba şarj aletını değiştirdiğimizde sorun düzeldi ama aylık olarak şarj aletı değoştırmek ıstemıyorum. Fıkrı olan var mı telefoncu adam akıllı bır onerı sunamadı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşım telefonların şarj kablosu ve cihazının W ayarı vardır. Her kablo her telefonla düzgün uyum sağlamaz. Kullanılan telefonun özellikleri esas alınarak şarj cihazı ve kablosu alınmalı.

Arkadaşım telefonların şarj kablosu ve cihazının W ayarı vardır. Her kablo her telefonla düzgün uyum sağlamaz. Kullanılan telefonun özellikleri esas alınarak şarj cihazı ve kablosu alınmalı.
Hocam benim dedigimle bunun ne alakası var telefonun orjinal şarj aletinde sorun yasiyoruz zaten ve farkli sekilde doluyor bazen dolmuyor telefoncu bataryaya su girmis diyor hiç inanmadim acikcasi ama neyse

Yeni konular

Geri
Yukarı