Telefon Tavsiyesi

Hocam peki neden 6s. Kamerası için mi, işlemcisi 2 GHz ve 2 GB RAM ya da 3D touch için mi? Hangisi gerekliydi peki onu sorayım ben? 3000 TL'ye değer mi? Ha bir de 16 GB 3000 TL. 128'i artık Murat 124 fiyatında olur. 6 bence normal bir kullanımda çok rahat 4 yıl götürecek telefon zaten insanoğlu en fazla 2 yıl sonra sıkılıyor telefondan. 6s alınması doların da şu seviyede olmasından dolayı saçma bence.

Son düzenleyen: Moderatör:
iPhone 6 bir harika tasarım değişikliği hariç yoksa özellikleri çok iyi. Eğer alacaksanız biraz daha bekleyin derim iPhone 7 bayağı iyi olacak.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam peki neden 6s. Kamerası için mi, işlemcisi 2 GHz ve 2 GB RAM ya da 3D touch için mi? Hangisi gerekliydi peki onu sorayım ben? 3000 TL'ye değer mi? Ha bir de 16 GB 3000 TL. 128'i artık Murat 124 fiyatında olur. 6 bence normal bir kullanımda çok rahat 4 yıl götürecek telefon zaten insanoğlu en fazla 2 yıl sonra sıkılıyor telefondan. 6s alınması doların da şu seviyede olmasından dolayı saçma bence.
Şuan 6S donanım olarak da çok iyi. Snapdragon 810u geçiyor. 3D Touch için bile alınır.
iPhone 6 bir harika tasarım değişikliği hariç yoksa özellikleri çok iyi. Eğer alacaksanız biraz daha bekleyin derim iPhone 7 bayağı iyi olacak.
Yok kardeş iPhone 8S bence daha iyi olacak arkadaş onu alsın.

6 ile 6S arasında çok fazla bir fiyat dalgalanması olmayacak. Ayrıca 6S daha yeni bir kuşak. Gelecek iPhone 7 ve 7S üzerinde de Apple 12 Megapiksel kamera ve 2 GB RAM ile yüksek ihtimal devam edecek. Neden sadece 500 TL kıstı diye 2 kuşaktan vazgeçecek ki. Yazık olur parasına. 6S'i bekle. Hem paran için hemde teknolojik bakımdan yararına olur. Bekleyemem dersende çok iyi Android alternatifleri var. Onlara Bak.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı