Bütçesiz telefon tavsiyesi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

vendor

Hectopat
Daha fazla  
Herkese merhaba.

Gördüğüm kadarıyla son derece aktif ve bilinçli kullanıcılara sahip bir site Technopat. Ben de bu yüzden şuan üye oldum ve ilk başlığımı açtım.

iPhone 3gs kullanıcısıyım ve yeni bir telefon almak istiyorum. Açıkçası bütçe sorunum yok fakat verdiğim paranın hakkını verebilecek bir telefon istiyorum. Mevcut telefonum çok fazla şeye müsaade etmediğinden aktif olarak çok kullanmıyorum gün içinde. Fakat alacağım telefonda bu değişebilir barındırdığı özelliklere göre. Teknolojik cihazlara her zaman sempatim vardır. Beni kendine hayran bırakacak iyi bir telefon tavsiyesi istiyorum dostlar.

Yardımcı olursanız memnun olurum.

Xperia Z3 al geç o zaman. Xperia platform a katılırsın, rom atıp rootlarsın, yapabileceğin her türlü özelleştirmeyi yaparsın. Ben rootsuz kullanmayı seviyorum ve farklı bir şey denemek istiyorum, o yüzden note 4 almayı düşünüyorum. Aslında z3 ile note4 arasında kaldım ben. Seni üzmez, hatta hayır dua edersin bana. :sinsi:o_O

Son düzenleme:
Hocam cahilliğimi bağışla. Root olayı nedir?

Ayrıca note 4 ü düşünmedim değil ama biraz büyük gibi.

Z3 Türkiye'de çıkmadı galiba. Z2'den çok farkı var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Root çeşitli uygulamalarla telefonun arayüzünü ve kullanılabilirliğini değiştirme ve arttırmaya yarayan, kısacası özelleştirmeye açık sistem dedikleri zımbırtının özelleştirilmesine yarayan bir çeşit işlem. Z3 yarın geliyor diye biliyorum. Z2 den farkı kamerasının 12800 iso değeri, daha ince oluşu, su geçirmezlikte son sertifikaya sahip olması, ve ısınma sorununun çözülmüş olması. Telefon 36 dereceden fazla ısınmıyor.

Gece çekiminde çok iyi iş çıkarıyor. Ekranı 400 nitten 600 nite çıkmış, baya bir parlaklık farkı var. Ses konusunda geliştirmeler var. Arada pek fark yok gibi ama z2de eksik olan ne varsa alayı halledilmiş. En azından 2 gün şarjı dayanıyor diyorlar. Daha konuşulan bir ton şey var ama hatırlayamadım. Ben açıkcası Bursada servisi olsa z3 alıp geçecem. Ama xperia sp kullanıyorum, elektrik kaçırıyo servise yollayamıyorum. Sırf bunu göz önüne aldım da note 4 ü de alabileceğim telefonlar listesine kattım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Kararsızlık zor şey ne diyelim.

LG G3'ü de düşünüyordum ama ne zaman teknomarketlerde incelemeye kalksam cayır cayır yanıyor. Biraz soğudum ondan. Note 4'ü canlı görüp incelersem belki Note 4 olabilir. Başka tavsiye var mı?

Kapalı sistemden şikayet etmesen Lumia 1520 derdim.Ben açıkcası 1525i bekledim, baktım çıkmıyor note 4e kafam gitti. Ya da fazla büyük olmasın dersen z3 compact gelecek z3le beraber. Miniler gibi dandik değil. Lg g2 hala alınabilir, g3 dediğin gibi nanay.

Note 4 size büyük geliyorsa Z3 alın. Biraz bekliyebiliyorsanız kesinlikle Nexus 6'yı bekleyin.

Apple ekosistemine sahipseniz iPhone 5S , 6 veya 6 Plus derim. Eğer öyle bir ekosisteme sahip değilseniz ve Android'e yönelmek istiyorsanız Note 4 diyebilirim. Ürünü Samsung mağazalarında inceledim. Uzun zaman sonra ilk defa bir Samsung telefonu beğendiğimi söyleyebilirim. Diğer yandan ise HTC One M8 olabilir. Z3'ü de bekleyebilirsiniz.

Nexus 6 kesinlikle. Ahbap, özellikleri gördün mü?

Sağlam bir kasa istiyorsan HTC One M8'e bir bakabilirsin. Harika bir telefon, emin olabilirsin.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı