Telefon tavsiyesi

Bütçe
14-16k
Daha fazla  
Samsung Galaxy A54 5G almayı ddüşünğyorum 256 GB hafıza 8 GB RAM'i var işlemci yonga seti Exynos 1380 2.4GHz ekranı 120Hz süper AMOLED tasarımınıda gerçekten beğendim ama POCO X5 Pro ile arasında kaldım. Neredeyse aynı özelliklere sahipler ama Samsung'da bulunan renk sayısı 16 milyon iken POCO'nun renk sayısı 1 milyar gerçekten çok şaşırdım 1 milyar nerede 16 miyon nerede ve bununla da kalmıyor Samsung 25Watt'a kadar şarj destekliyorken POCO 67 watt destekliyor ama benim asıl ilgilendiğim şey oyun performansı ve telefon çok ısınıyor mu merak ediyorum çünkü en az 5-6 yıl kullanacağım sağlam bir şey almak istiyorum önerebileceğiniz farklı telefonlar varsa açığım.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bütçe 16K ise S21 FE almanı tavsiye ederim.A54 oyun oynamak için uygun değil,X5 Pro kronik sorunlu bir telefon.Bütçe A54'ün fiyatı civarlarındaysa S20 FE,A54'e göre mükemmel performans verir.Yanına birde soğutucu fan almanı tavsiye ederim.Ya da Realme GT 2 alabilirsin sadece oyun önemliyse.Ama uzun yıllar kasmayıp hemde oyun oynanacaksa S21FE veya S20 FE doğru olur.

Geri
Yukarı