Telefon yenilemek

Eski telefonum😡. Lanet bir MediaTek işlemciye sahip. Kamerası zamanına göre çok iyi olsa da artık yaşlandı. Maalesef bu telefona ROM atılmıyor.

Dostum bunlar PC değil modüler yapıda değiller atıp yenisini almak mantığı ile üretiliyorlar ve tüm ana bileşenler anakarta gömülü ya da lehimli diyebiliriz.

Sen galiba soruyu anlamadın telefonda bataryayı vesaire değişebileceğin gibi bir sürü şey var bende bu gibi şeyleri sizin tafisyelerinizi alamk istedim ben nasıl anakart takayım telefona ben öyle bir şey demedim. 😅
Telefondaki bütün fotoğraftır dosyadır yedekleyip telefona hard reset atabilirsiniz. Yani sıfırlayabilirsiniz.

Yedeklemeyi bende düşündüm Google'ın fotoğraflar uygulamasına kayıt etim sence doğru bir karar mı?
Eski telefonum😡. Lanet bir mediatek işlemciye sahip. Kamerası zamanına göre çok iyi olsa da artık yaşlandı. Maalesef bu telefona ROM atılmıyor.

Cidden ROM atanmıyor mu? 😔

Eski telefonum😡. Lanet bir mediatek işlemciye sahip. Kamerası zamanına göre çok iyi olsa da artık yaşlandı. Maalesef bu telefona ROM atılmıyor.

Altın renk olanı almak için millet ne uğraşıyordu. Çok güzel cihazdı ben lanet olası 8 GB hafızası olan M4 Aqua kullanıyordum. Kamerası şahane idi bunun bir arkadaşımda vardı ondan biliyorum.

Geri
Yukarı