Telefona bir anda onlarca doğrulama kodu geldi

Mustafayklll

Kilopat
Daha fazla  
Telefonuma olarca markadan aynı anda doğrulama kodları gelmeye başladı. Gelen kodları zaten kimseyle paylaşmadım ve müşteri hizmetlerimi arayıp mobil ödeme sınırımı 10 TL'ye düşürdüm. Bunların nedeni nedir ve ayrıca yapmam gereken bir şey var mı?

Dostum çok dikkat et. Benim de başıma gelmişti acilen bankanı ara böyle bir durum olduğunu ilet yoksa patates olursun kartını veya telefonunu çalmışlar yani o kodları da kullanırlar acilen bunları senin yapmadığını söyle bankana iptal etsinler yapılan bir alışveriş varsa dostum benim 2000 TL em gitmişti Allah'tan erken fark ettim kartını iptal de ettirebilirsin.

Dostum çok dikkat et. Benim de başıma gelmişti acilen bankanı ara böyle bir durum olduğunu ilet yoksa patates olursun kartını veya telefonunu çalmışlar yani o kodları da kullanırlar acilen bunları senin yapmadığını söyle bankana iptal etsinler yapılan bir alışveriş varsa dostum benim 2000 TL em gitmişti Allah'tan erken fark ettim kartını iptal de ettirebilirsin.
teşşekürler hocam zaten 18 yaşından küçüğüm bir papara var onuda direk işleme kapattım

SMS bomb yemişsin. Zamanında bende yemiştim korkmanıza gerek yok.
teşşkürler

Yakın bir arkadaşın veya düşmanın seninle uğraşmak istemiş muhtemelen, korkacak bir durum yok. Telefonu sessize al takıl.

SMS bomb onndan hiçbir şey olmaz.

SMS Bomb olarak adlandırlan bir numara hedef numaraya ard ardına SMS yağdıran bir uygulama
Korkulacak bir şey yok yüksek ihtimal biyerlere numaran sızmış ve bunu korktumak için yapmış olabilirler.
Genede kendini güvenceye almak için banka bilgilerini güvenceye alabilirsin fakat zaten bu tür bir saldırı
bu işe yaramaz.

Yeni konular

Geri
Yukarı