Telefona bir şeyler yükleyip silmek yavaşlatır mı?

Hafızanın sağlık değeri tüm belleklerde olur ancak telefona bir şey yükleyip silmek ile bunu doldurmak imkansıza yakın bir şey. Hayır yavaşlatmaz.

Bu limite TBW değeri denir. Total Bytes Written şeklinde açılır. Her belleğin bi TBW limiti vardır bu limit üretici tarafından garanti edilen limittir altı olmaz üstü olur o yüzden kasmadan devam.

Yavaşlatmaz, hafızanın dolu olması yavaşlatır. Ayrıca dosya derken APK vs. Mi?
Telefonu ağzına kadar doldur, Antutu çalıştır daha az puan almayacaksın. Fazla hafıza da telefonu yavaşlatmaz sadece dosyalar geç işlendiği için sana öyle gelir telefon yine aynı sürede aynı veri miktarını okur yazar.

Hafızanın sağlık değeri tüm belleklerde olur ancak telefona bir şey yükleyip silmek ile bunu doldurmak imkansıza yakın bir şey. Hayır yavaşlatmaz.

Bu limite TBW değeri denir. Total Bytes Written şeklinde açılır. Her belleğin bi TBW limiti vardır bu limit üretici tarafından garanti edilen limittir altı olmaz üstü olur o yüzden kasmadan devam.

Telefonu ağzına kadar doldur, Antutu çalıştır daha az puan almayacaksın. Fazla hafıza da telefonu yavaşlatmaz sadece dosyalar geç işlendiği için sana öyle gelir telefon yine aynı sürede aynı veri miktarını okur yazar.
Hocam Android de CrystalDiskInfo gibi bir program var mı?

Hocam Android de CrystalDiskInfo gibi bir program var mı?
Android böyle bilgileri vermeyi sevmiyor çünkü gerek görmüyor, var ancak 3. parti tarafından geliştirilmişler güvenli değiller ve Root olmadan çalışmıyorlar. Ben uzun zamandır iPhone'a geçtim yeni çıktıysa ben de bilmiyorum ancak zannetmiyorum. Haricinde sadece okuma yazma oranlarını ölçebilirsin ki onlar da sağlıkla alakalı bilgi vermez.

Geri
Yukarı