Telefona bulaşan RAT nasıl temizlenebilir?

Aynı konuları niye sürekli açıyorsunuz anlamadım amacınız nedir tam olarak cevap verdim burada zaten niye hala soruyorsunuz?

Bilgisayardan ağ üzerinden telefona bulaşması için yine diyorum çapraz platformda çalışan bir zararlı olması lazım karşılaşmanız zor yine aynı konuları açmayı bırakın

Eğer şüpheniz varsa olası tcp/ip trafiğine göre internet bağlatısını kesip anti malware ile tarama yapın bu kadar basit

Aynı konuları niye sürekli açıyorsunuz anlamadım amacınız nedir tam olarak cevap verdim burada zaten niye hala soruyorsunuz?

Bilgisayardan ağ üzerinden telefona bulaşması için yine diyorum çapraz platformda çalışan bir zararlı olması lazım karşılaşmanız zor yine aynı konuları açmayı bırakın

Eğer şüpheniz varsa olası tcp/ip trafiğine göre internet bağlatısını kesip anti malware ile tarama yapın bu kadar basit
Açtığım konuyu yanlış anladıniz,moderatör düzenlemiş.🇨🇲

RAT nasıl bulaştı hocam.
Türkçe yamadan.

Telefona RAT bulaştığını nereden düşünüyorsunuz hocam? Ayrıca telefonlar o kadar gelişmiş değil, ağ üzerinden telefonunuza RAT yiyemezsiniz. Ayrıca RAT daha çok bilgisayarlara özgü.
Telefon bazen biryerle tıklıyor.

Troll konu bence.
Hayır.

Yeter cidden yeter. Bir şeyi anlatmak için 5000 kez anlatmak mı gerek? Sonra gelip bize atar gider yapıyorsunuz.

Ya trollsünüz ya da paranoyak anksiyetiksiniz.

Bilgisayarıma RAT bulaştı, ağ üzerinden telefona bulaştığını düşündüm. Bana çoğu kişi bulaşmamıştır dedi. Ama sürekli beni izliyor gibi hissediyorum. Bunu nasıl çözerim?
Devam ediyorsunuz @Recep Baltaş bu arkadaşa bir ceza uygularmısınız? Aynı konuları tekrar tekrar açıyor, yeni hesaplara geçip oradan da açıyor.

Devam ediyorsunuz @Recep Baltaş bu arkadaşa bir ceza uygularmısınız? Aynı konuları tekrar tekrar açıyor, yeni hesaplara geçip oradan da açıyor.
Aynen öyle. Bu iş iyice ciddi bir hal almaya başladı. Yetkililerin acilen bir şey yapması gerekiyor. Bunları dedikten sonra bir de üstüne konu sahibi gelip saygısız saygısız konuşuyor.

@Recep Baltaş

Geri
Yukarı