Çözüldü Telefona durmadan farklı markalardan onay kodu geliyor

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

Rewerse

Centipat
Daha fazla  
Hiç durmadan farklı markalardan onay kodu geliyor. Ne demek bu, bir şey olur mu? Böyle şeyler korkutuyor beni.
Not: Şu an yeniden gelmeye başladı yardım edin.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hiç durmadan farklı markalardan onay kodu geliyor. Ne demek bu, bir şey olur mu? Böyle şeyler korkutuyor beni.
Not: Şu an yeniden gelmeye başladı yardım edin.
Bu mesajlar art arda sürekli şekilde mi geliyor? Eğer öyleyse birisi numaranıza sms bomber atıyordur. Bu durumda korkmanızı gerektirecek bir durum yok, bir şey olmaz.

Sms bomber, günümüzde 13-14 yaşındaki çocukların eriştikleri panellerde opsiyonel bulunabilen bir araç diyebiliriz. Kali Linux'ta da bununla ilgili bir tool vardı. Boş ve gereksiz bir şey.
Uçak moduna alırsanız uçak modundan çıktığınızda yine gelmeye devam eder. Ben olsam rahatsız etmeyin moduna alırdım. En azından uçak modundan çıktığında telefonun gireceği yüke değmez yani.

Çok teşekkür ederim içimi rahatlattınız şu an uçak moduna aldım bekleyeceğim tekrardan sağ olun.

Giriş.
Endişelenecek bir durum yok, gönderen kişiye bağlı olarak ne kadar süreceği değişir. Siz yine de çok rahatsız ediyorsa o sitelerden gelen doğrulama mesajlarını sessize alabilirsiniz. Zaten KahveDünyası gibi hayatınızda hiç kullanmayacağınız gereksiz siteler oluyor genelde bu araçların veritabanında.

Endişelenecek bir durum yok, gönderen kişiye bağlı olarak ne kadar süreceği değişir. Siz yine de çok rahatsız ediyorsa o sitelerden gelen doğrulama mesajlarını sessize alabilirsiniz. Zaten kahvedünyası gibi hayatınızda hiç kullanmayacağınız gereksiz siteler oluyor genelde bu araçların veritabanında.

Teşekkür ederim.

Son düzenleyen: Moderatör:

Geri
Yukarı