Telefona el koyan hoca okul çıkışında telefonu vermedi

babamda perşembe günleri izinli oluyor işleri yoğun adam akşam geliyor hep bu karıyı ben gidip cimere ihbar etsem birşey yapılabilir mi?
İlk öncelikle biraz terbiyeli ol karı değil kadındır o. Cimerle felan uğraşma uzun iş ya annenle al ya da babanı bekle perşembeye kadar.

Bayağı saçmalamış, hani kural vardır uymazsın cezanı çekersin, ya çıkışta verir ya da aileni çağırmanı ister ve ailenle konuşur verir, sene sonu veririm falan one öyle eşkiya gibi haraç keser gibi telefona el koyması falan.

Muhtemelen sadece velinin gelmesini bekliyor.

İlk öncelikle biraz terbiyeli ol karı değil kadındır o. CİMER'le falan uğraşma uzun iş ya annenle al ya da babanı bekle perşembeye kadar.

Yoo gayet de doğru söylemiş ben olsam çok daha ağır şekilde hakaret de ederdim telefona el falan koyamaz bundan 3 ay sonra telefonda IMEI sorunu çıksa bir şey olsa nereden bileceğiz bu kadının işi olmadığını?

Sen fazla paranoyaksın ya da işine gelmiyor kafa basmadığı için hakareti haklılık görecesine kadar getiriyorsun. Sen öğretmenlerin bir günü nasıl geçiyor biliyor musun? İşi gücü yok IMEI alacakmış bir de :D çok istiyorsan ben sana kendi IMEI'mı verebilirim, ben telefonu açınca çat diye kitlenirse telefon naneyi yedik dersin.
Öğretmenin bir gününün nasıl geçtiği telefona el koyma hakkına sahip olduğunu göstermez. İki yalakalık yapacağım diye boş boş konuşmayın.

Hocaya ulaşabiliyorsan annenle birlikte ara. Eğer telefonu teslim etmezse polise şikayet edeceğinizi söyle. Tıpış tıpış verecektir o telefonu. Sana tutulacak tutanak uyarıya sebebiyet verir. Tekrar durumunda disiplin kurulu toplanır vs. Vs. Ancak 8. Sınıf öğrencisinin kurul üyelerinin böyle bir durumda ağır bir yaptırım uygulayacaklarını zannetmiyorum.

Öğretmenin bir gününün nasıl geçtiği telefona el koyma hakkına sahip olduğunu göstermez. İki yalakalık yapacağım diye boş boş konuşmayın.
Lafı neresinden anlıyorsunuz kardeşim? Ben öğretmenin telefona el koyma hakkı var demiş miyim bi bak bakalım mesajlara? İşi gücü yok telefonun IMEI'sini mi alacak? Biri kadına karı denmesini savunur biri okudugu seyi anlamaz? Burada kimse babamın oğlu değil kime ne yalakalığı yapacakmışım? Sizi bana parayla mı veriyorlar :D

Geri
Yukarı