Telefona fan takılınca sabit FPS alınır mı?

AyhanEge16

Femtopat
Daha fazla  
Başlıkta yazdığı gibi cihazım Redmi Note 11 Pro. PUBG 45FPS veriyor. Config yaptığımda 60FPS olabiliyor ama ısındığı için 40'a kadar düşüyor. 46 derece kadar ısınıyor cihazım. Ben bu cihaza fan alırsam maksimum kaç derece olur? Telefonum ve ekranım 120Hz. 90FPS Config yaparsam 90FPS sabit alır mı?

Config demek ayar kayıdı demek. Islemcini galibi OC yapıyorsun kullandığın programla. Ama 90 FPS alamazsin o islemciyle asla.

Vallahi bilmiyorum arenalarda 90FPS Config yaptığımda 80-90 arası oluyor 2 dakikada 50ye kadar düşüyor işlemci Helio G96 imkansız dediğiniz gibi

Başlıkta yazdığı gibi cihazım Redmi Note 11 Pro. PUBG 45FPS veriyor. Config yaptığımda 60FPS olabiliyor ama ısındığı için 40'a kadar düşüyor. 46 derece kadar ısınıyor cihazım. Ben bu cihaza fan alırsam maksimum kaç derece olur? Telefonum ve ekranım 120Hz. 90FPS Config yaparsam 90FPS sabit alır mı?

İşlemci ısınca FPS oranı düşüyor. Fan takmak ne kadar etkili oluyor onu bilmem.

İnternette satılan küçük fanlar var.Onlar genelde 300-400₺'ye satılıyorda çok dandik.Boşuna para vermene bile gerek yoktur.Biraz daha pahalı modelleri var şunun gibi:
Kullanmadım ama yorumlarına iyi diyorlar.
Bütçen varsa al, sabit FPS alırsın.İşlemci ısınınca çok fazla drop yemeye başlıyorsun özellikle 50 dereceden sonra.
Eğer o kadar para veremem dersen kasa fanları oluyor.Onlardan bir tane al, işlemcinin olduğu yere koyarsın.Gücünüde,evde kullanmadığın bir şarja takıp,alırsın.Voltajına dikkat et ama.
Yalnız fan taktıktan sonra, 4 parmak oynuyorsan,eskisi gibi oynayamazsın yani zorlanırsın biraz bilgin olsun.Alışmak lazım yani.

İnternette satılan küçük fanlar var. Onlar genelde 300-400₺'ye satılıyorda çok dandik. Boşuna para vermene bile gerek yoktur. Biraz daha pahalı modelleri var şunun gibi:
Kullanmadım ama yorumlarına iyi diyorlar.
Bütçen varsa al, sabit FPS alırsın. İşlemci ısınınca çok fazla drop yemeye başlıyorsun özellikle 50 dereceden sonra.
Eğer o kadar para veremem dersen kasa fanları oluyor. Onlardan bir tane al, işlemcinin olduğu yere koyarsın. Gücünüde, evde kullanmadığın bir şarja takıp, alırsın. Voltajına dikkat et ama.
Yalnız fan taktıktan sonra, 4 parmak oynuyorsan, eskisi gibi oynayamazsın yani zorlanırsın biraz bilgin olsun. Alışmak lazım yani.

Hocam 190 liraya aldım bir tane Ä°THALCÄ°M Oyun Hızlandırıcı Åarjlı Telefon SoÄutucu Fan Cep Telefonu Radyatör SoÄutucu Fiyatı, Yorumları - Trendyol fazla bir bütçem yok öğrenciyim zaten sadece PUBG değil pes oynarkende çok ısınıyor cihaz bulunduğum ortama göre değişiklik gösteriyor telefonun derecesi benim cihazım Note 11 Pro 40'dan sonra drop yemeye başlıyor

Geri
Yukarı