Telefona gelen bildirime basınca telefon sıfırlandı

LowSpear

Centipat
Daha fazla  
Telefonuma uyandığımda Google hesabınızın şifresi değiştirildi diye bir bildirim aldım, Bildirim'e dokununca telefon yeniden başlatıldı ve resetlendi.
Telefonum 16 GB olduğu için ve depolama neredeyse dolu olduğu için kendini resetlediğini düşünüyorum ama bildirimde trojan olup olmadığını da merak ediyorum bu konu hakkında bana yardımcı olabilir misiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Telefonuma uyandığımda Google hesabınızın şifresi değiştirildi diye bir bildirim aldım, Bildirim'e dokununca telefon yeniden başlatıldı ve resetlendi.
Telefonum 16 GB olduğu için ve depolama neredeyse dolu olduğu için kendini resetlediğini düşünüyorum ama bildirimde trojan olup olmadığını da merak ediyorum bu konu hakkında bana yardımcı olabilir misiniz?

Bir virüsün yapmış olması lazım normalde telefonlar hafızası tıka basa dolu olsa da kendini sıfırlamaz.

Bildirim hangi uygulamadan veya dosyadan geldiğini hatırlıyor musunuz?

Evet Google'dan geldi direkt olarak hesabınızın şifresi değiştirildi yazıyordu, bunun hazırlanmış bir bildirim olduğunu düşündüm ama hesabın şifresi gerçekten değiştirilmiş bunu bilgisayarımdan doğruladım oturumun kapatıldığı yazıyor şu anda.
Bildirim hangi uygulamadan veya dosyadan geldiğini hatırlıyor musunuz?

1646475244563.png

Tam olarak bu şekilde.

Evet Google'dan geldi direkt olarak hesabınızın şifresi değiştirildi yazıyordu, bunun hazırlanmış bir bildirim olduğunu düşündüm ama hesabın şifresi gerçekten değiştirilmiş bunu bilgisayarımdan doğruladım oturumun kapatıldığı yazıyor şu anda.

Eki Görüntüle 1323071

Tam olarak bu şekilde.
Hesaba birisi girdiğinde cihazlar kısmından herhangi bir cihazı sıfırlayabiliyor. Orda görünen cihazın sağ üstünde 3 nokta var oraya bas bu cihazı bul yazıyor ordan ister kilitle ister ses çal ister sıfırla. Senin bildirime basmanla adamın telefonunu sıfırlaması bir olmuş.

Yeni konular

Geri
Yukarı