Çözüldü Telefona gelen SMS'leri PC üzerinden nasıl görüntülerim?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Makaleler
1
Sorum aşağı yukarı konu başlığındaki gibidir. Bildiğimiz şahsi numarama gelen kısa mesajları bilgisayar üzerinden görüntülemek istiyorum. Amacım mesajlaşmak vs. değil sadece gelen şeyleri görmek.

Şöyle bir dosya hazırladım.
Ayarlar > Gizlilik ve Güvenlik > Geliştirici Modu >>Aktif hâle getirip bilgisayarınızı yeniden başlatın. Ardından attığım dosyanın içerisinde bulunan 1.Adım klasöründeki dosyaları çift tıklayıp kurun sonrasında 2.Adım klasöründe bulunan Intel Unison uygulamasını kurun.

Çalışırsa belirtiniz.
Bu kadar aksiyona gerek yok bence. Direkt googledan mağaza linki ile açıp kurabilirsiniz. Bir çok cihaza kurduk hiç böyle bir şey uğraşılmadı. Bence bir şeyler ters :)

Şöyle bir dosya hazırladım.
Ayarlar > Gizlilik ve Güvenlik > Geliştirici Modu >>Aktif hâle getirip bilgisayarınızı yeniden başlatın. Ardından attığım dosyanın içerisinde bulunan 1.Adım klasöründeki dosyaları çift tıklayıp kurun sonrasında 2.Adım klasöründe bulunan Intel Unison uygulamasını kurun.

Çalışırsa belirtiniz.
Denedim fakat olmadı.

Bu kadar aksiyona gerek yok bence. Direkt googledan mağaza linki ile açıp kurabilirsiniz. Bir çok cihaza kurduk hiç böyle bir şey uğraşılmadı. Bence bir şeyler ters :)
Bunu nasıl yapabilirim

Aldığınız hata vs?

1678136048099.png

İlk adımdakileri kurmaya çalısırken böyle hata verdi geliştirici mod açık

10. 0. 22621 sürümü şu an geliştiricilere mi açık acaba eğer yakın zamanda gelecekse bekleyeceğim.

Son düzenleme:
Eki Görüntüle 1692799

İlk adımdakileri kurmaya çalısırken böyle hata verdi geliştirici mod açık

10. 0. 22621 sürümü şu an geliştiricilere mi açık acaba eğer yakın zamanda gelecekse bekleyeceğim.
Whatsapp Web'i kapatmanız gerektiği yazıyor. Kapatıp tekrar yükleyin. Bunlar başarısız olursa 2.Adımdaki uygulamayı yine de yüklemeyi deneyin.

Yeni konular

Geri
Yukarı