Telefona indirilen videodan virüs bulaşır mı?

XStroof

Centipat
Daha fazla  
Selam ben 1 ay once Discord'dan birisi bana video attı, komik diye indirdim ve izledim telefonuma indirdim fakat o kişi illegal de olduğu için benim telefonumu izliyor mu bilmiyorum. Telefona format attım, Kaspersky yükledim ama hala içim rahat değil. İzleme imkanı var mı? Ek olarak telefonuma indirdim PC'den izledim.

Selam ben 1 ay once Discord'dan birisi bana video attı, komik diye indirdim ve izledim telefonuma indirdim fakat o kişi illegal de olduğu için benim telefonumu izliyor mu bilmiyorum. Telefona format attım, Kaspersky yükledim ama hala içim rahat değil. İzleme imkanı var mı? Ek olarak telefonuma indirdim PC'den izledim.
Virüs bulaşmış olabilir.

Video dosyalarından virüs bulaşabilir, ancak onu yapabilecek eleman neden senle uğraşsın.
2019 dan bı arkadaştı ve atlantisteki furkanpv diye birisi vardı o instagramdan bana videoyu atan kişiyi takip ediyor

İndir diye mi attı yoksa izle diye mi attı o da önemli. Ayrıca öyle tiplere pek güven olmaz, virüs bulaşmış olabilir.
Bravo dedi yazisirken onu attı

.mov dosyasiydi
İndirdiğiniz dosya düz .mp4 dosyası falansa birşey olmaz.

Peki ben telefonu değiştirecektim zatende bilgisayara format atsam virüs ortadan kalkar mı bazı RAT'lar formatlasakta gitmiyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı