Video dönüştürücüsünden indirilen videodan virüs bulaşır mı?

berkay.0808

Femtopat
Daha fazla  
Merhaba, bugün babam bilgisayardan bir siteden YouTube MP4 dönüştürüp indirmiş. Windows Defender ile taradım bir şey bulmadı. Ben normalde USB bellek bile sokmam virüs bulaşır diye. Sizce bir sıkıntı olmuş mudur?

Son düzenleyen: Moderatör:
%100 yoktur diye bir şey söylemek yanlış olur. İçinin rahat etmesi için Kaspersky ile tarama yapabilir. Ve belki GlassWire gibi programlarla ağ trafiğine de bakabilir ani bir yükseliş var mı diye.

Windows Defender'a güven olunmaz ama hem ondan hem de Malwarebytes'den tarama yapmış ve bir şey çıkmamış hele Windows Defender'dan bile. Biliyorsunuz WD her şeye virüs diyor. İçi rahat değilse Kaspersky ile tarama yapabilir.Zarar gelmez sonuçta.

Merhaba, bugün babam bilgisayardan bir siteden YouTube MP4 dönüştürüp indirmiş. Windows Defender ile taradım bir şey bulmadı. Ben normalde USB bellek bile sokmam virüs bulaşır diye. Sizce bir sıkıntı olmuş mudur?

Video indirmeden bulaşması biraz zor ama video.avi.exe diye indirip Exe'nin simgesini Media Player yaparsa ve AV yoksa Windows Defender'da tespit etmezse tabii ki olabilir dosya uzantılarına dikkat edin.

Yeni konular

Geri
Yukarı