Telefona Opera tarayıcı yüklenmeli mi?

Lyk7a

Hectopat
Yer
Türkiye, Bursa
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
RTX 3050Tİ
i5-12500H
512GB M.2 SSD
16GB RAM
Telefonuma Opera tarayıcı yüklemek istiyorum herhangi bir faydası olur mu Google Chrome göre? Bilgisayarda daha faydalı olduğunu biliyorum fakat telefon için yüklemeye değer mi bilmiyorum.

Şimdi tarayıcı deyince ne beklersin mesela? Senin için önemli olan özellikleri söyle.Örneğin;Gizlilik mi tasarım mı yoksa cihazlar arası senkronizasyon mu daha önemli.

O nedir hiç duymadım nasıl bir tarayıcı.
Gayet kullanışlı ben Chrome'dan geçtim. Kendi reklam engelleyicisi vesaire de var. + olarak Chrome eklentileri de kullanılabiliyor.
Ama bu aralar sadece ben mi yaşıyorum bilmiyorum ama yazılar bazen bulanıklaşıyor, videolarda bazen siyahlık belirip gidiyor. Silip tekrar kursam bile çözemedim ben. Önceden yoktu böyle bir şey.

Şimdi tarayıcı deyince ne beklersin mesela? Senin için önemli olan özellikleri söyle. Örneğin; gizlilik mi tasarım mı yoksa cihazlar arası senkronizasyon mu daha önemli.

Tasarım benim için önemli bir özellik, bir de arka planda çalışıp fazla pil götürmeyecek. Galiba Google Chrome arka planda çalışyor.

Telefondaki çok kötü, hiç beğenmedim. Telefonda (iOS) Safari kullanıyorum. Varsayılan tarayıcısı neyse onu kullanmaktan yanayım.

Tasarım benim için önemli bir özellik, bir de arka planda çalışıp fazla pil götürmeyecek. Galiba Google Chrome arka planda çalışyor.
Arka planda çalışıp çalışmayacağını kendin ayarlayabilirsin onda sıkıntı yok.Tasarıma önem veriyorsan Vivaldi önerebilirim ama baştan söylüyorum arayüzü ayarlamak baya zahmetli ama uğraştığınıza değer.

Arka planda çalışıp çalışmayacağını kendin ayarlayabilirsin onda sıkıntı yok.Tasarıma önem veriyorsan Vivaldi önerebilirim ama baştan söylüyorum arayüzü ayarlamak baya zahmetli ama uğraştığınıza değer.
Teşekkür ederim öneriniz için deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı