Telefona ROM atmak tehlikeli midir?

Official romları derleyen belli başlı ekipler var bunlar kafalarına göre bu romları piyasaya sürmüyorlar. Unofficialler ise öyle değil tedbirli olmakta fayda var. Bankacılık uygulamaları kullanıyorsan unofficialden uzak duracaksın bana göre.
Düzgünce yapılıp kullanıcıları şikayet etmiyorsa neden kullanılmasın

Benim telefon icin sadece unoffical buldum hocam offical yok galiba
benim telefon icin düzgünü yok galiba kingroot ve game gardian kurup oyunlarda hile yapayim bare xd

Official romları derleyen belli başlı ekipler var bunlar kafalarına göre bu romları piyasaya sürmüyorlar. Unofficialler ise öyle değil tedbirli olmakta fayda var. Bankacılık uygulamaları kullanıyorsan unofficialden uzak duracaksın bana göre.
hocam abimin kartları benim telefonda açık ve bir kaç özel doküman var hiç girismiyim bence
(soğuk cüzdan bilgileri bile var)

Benim telefon icin düzgünü yok galiba kingroot ve Game gardian kurup oyunlarda hile yapayim bare xd

Hocam abimin kartları benim telefonda açık ve birkaç özel doküman var hiç giris miyim bence
(Soğuk cüzdan bilgileri bile var)

Hocalarım soruyu değişiyorum Game Guardian gibi uygulama var mi çoğu oyun Game Guardian'i karşı önlem almışlar

Son düzenleme:
benim telefon icin düzgünü yok galiba kingroot ve game gardian kurup oyunlarda hile yapayim bare xd

hocam abimin kartları benim telefonda açık ve bir kaç özel doküman var hiç girismiyim bence
(soğuk cüzdan bilgileri bile var)

Hocalarım soruyu değişiyorum Game Guardian gibi uygulama var mi çoğu oyun Game Guardian'i karşı önlem almışlar
Bence girişmeyin illa denemek isterseniz Lineage OS, Havoc Os, Arrow OS, CrDroid gibi bilindik yazılımları kurun. Kullanıcının dönüp dolaşıp kuracağı rom stock romdur bana göre 🙂

Geri
Yukarı