Telefona root atmak

AHİT19

Hectopat
Yer
Türkiye Kütahya
Daha fazla  
Telefona root atmak doğru mu? Benim tablette başlangıç yönetici var, Comodo'nun bazı uygulamaları durduramıyorum. Resimdeki gibi yapıyor.
screenshot_2014-05-22-20-13-37-png.3124

Ben root yapmak lazım diye düşünüyorum. Yardımcı olur musunuz?

Dosya Ekleri

• Screenshot_2014-05-22-20-13-37.png
    Screenshot_2014-05-22-20-13-37.png
    59,3 KB · Görüntüleme: 1.651
Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü root ile yapılabilecek bir iş. İstersen bugün bile root atabilirsin, zamanı sana bağlı. Telefonunu root atan bir arkadaşım var cihazı: Vodafone Smart Mini, root attı hiçbir şey olmadı. Cihazdan cihaza değişebiliyor. Root atma videolarını YouTube'den izle, öğren at ama sana bağlı zorla root at diyemem çünkü dediğim gibi riskli bir iş, cihazın ölürse suçlusu ben olurum.

Telefonun rootluyken garanti kapsamı dışında kalır. Ancak orjinal ROM'u tekrar kurarsan root silinmiş olur ve garanti kapsamına tekrar girer.

Root yapınca, kayıtlı sistem numarası değişiyor ve siz telefona farklı bir numaraları yada mod üstüne kurulu bir sistem kuruyorsunuz. Oda otomatikmen garanti dışı bırakıyor ama glockwork recovery'den yedek imajını alırsanız, garantiye gönderceğiniz zaman yedek imajını yükleyince sıkıntı çıkmayacakdır, iyi günler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı