Çözüldü Telefona trojan bulaştı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

syojin

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar dün akşam içime durup dururken bir şüphe düştü. Ben de bir virüs taraması yapayım dedim. ESET Mobile Security'yi indirdim. Tarama yaptım ve telefona trojan girdiğini gördüm. Virüsü sil dedim ve sildi. Sonra ESET'i silip telefona Malwarebytes antivirüsü indirdim. 30 dk. tarama yaptı ve bir şey çıkmadı. Trojan tam silinmiş midir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Muhtemelen evet, ama yine de Kaspersky veya Bitdefender ile virus taraması yapmalısınız.
Arkadaşlar dün akşam içime durup dururken bir şüphe düştü. Ben de bir virüs taraması yapayım dedim. ESET Mobile Security'yi indirdim. Tarama yaptım ve telefona trojan girdiğini gördüm. Virüsü sil dedim ve sildi. Sonra ESET'i silip telefona Malwarebytes antivirüsü indirdim. 30 dk. tarama yaptı ve bir şey çıkmadı. Trojan tam silinmiş midir?
Trojanı nasıl yediniz tam olarak telefonda basit değil çünkü.

Arkadaşlar dün akşam içime durup dururken bir şüphe düştü. Ben de bir virüs taraması yapayım dedim. ESET Mobile Security'yi indirdim. Tarama yaptım ve telefona trojan girdiğini gördüm. Virüsü sil dedim ve sildi. Sonra ESET'i silip telefona Malwarebytes antivirüsü indirdim. 30 dk. Tarama yaptı ve bir şey çıkmadı. Trojan tam silinmiş midir?

Bir ara bana da bulaşmışdı ne yapsam silinmiyordu ama eğer şu an gözükmüyorsa sıkıntı yoktur bende her taramada gözüküyordu.

Silinmiştir. İsterseniz kaspersky indirin.

Geri
Yukarı