Telefona virüs yüklenmiş midir?

XxPhoenixx

Picopat
Daha fazla  
Sitelerde dolaşırken normalde bir şey indirmeden önce sorar indirilsinmi zararlı falan. Ama bir siteye girdikten sonra direkt olarak bir şey indirmeye başladı 65MB falandı. İnternette hızlı oldugu için son anda 45MB durdurabildim. O süre zarfında iptal etsem de herhangi bir şekilde telefona virüs bulaşmış mıdır? Sadece bilen arkadaşlar cevap yazsın ileride de bu konuyu merak edenler olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sitelerde dolaşırken normalde bir şey indirmeden önce sorar indirilsinmi zararlı falan. Ama bir siteye girdikten sonra direkt olarak bir şey indirmeye başladı 65MB falandı. İnternette hızlı oldugu için son anda 45MB durdurabildim. O süre zarfında iptal etsem de herhangi bir şekilde telefona virüs bulaşmış mıdır? Sadece bilen arkadaşlar cevap yazsın ileride de bu konuyu merak edenler olabilir.
Bulaşmaz.

Bulaşmamıstır ama yine de virüs programı indirip taratın istiyorsanız.

Bir şey olmamıştır. Yine de siz bilmediğiniz hiçbir linke ya da siteye girmeyin.

Maalesef birden fırlıyorlar yapacak bir şey olmuyor.

Bulaşmamıştır, sorun olmaz. İndirme tamamlanmamış bile, kaldı ki bulaşabilmesi için uygulamayı çalıştırmanız/kurmanız gerekiyor.

Bulaşmamıstır ama yine de virüs programı indirip taratın istiyorsanız.

Tamamdır teşekkürler arkadaşlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı